autodywaniki.pl- Logo - Opinie

autodywaniki.pl

Opinie (423) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (937)

Ważny od: 16 sty 2020
autodywaniki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

7 lut 2024
Błyskawiczna wysyłka, dywaniki uszyte bardzo ładnie bez żadnych niedoróbek czy odstających nitek. Otwory idealnie umiejscowione. Porównując do konkurencji, gdzie cena za dywaniki była wyższa i musiałam odesłać ze względu na nieadekwatną jakość do ceny i źle umiejscowione otwory dywaniki kupione tutaj to był dobry wybór. Dodatkowo, plusem jest to, że przez błąd w zamówieniu który zrobiłam, musiałam wyjaśniać sprawę mailowo i dostałam natychmiastową odpowiedź, więc sprzedawca jest w stałym kontakcie z klientem. Polecam sprzedawcę ☺️

4 paź 2023
Dywanik kierowcy: zatrzaski umieszczone za daleko od tylnej krawędzi, przez co dywanik jest za krótki pod pedałami a za długi pod fotelem. Trzeba go mocno wygiąć żeby wpiąć zatrzaski ze względu na wystającą w tym miejscu konstrukcję podłogi. Dywanik pasażera:ok. Tylny środkowy dywanik jest bezużyteczny ponieważ jest za szeroki i w ogóle nie wchodzi między tylne fotele a przednie. Generalnie wszystkie są przeszyte za drobnym ściegiem i za cienką nicią przez co ścieg w niektórych miejscach jest mało widoczny, bo "zatopiony" jest w lamówce. A miało pasować do przeszyć w samochodzie.

Opinie nt. sklepu autodywaniki.pl

4 paź 2023

Dywaniki platinum? raczej cyna.

Odpowiedź ze sklepu autodywaniki.pl
28 lis 2023
Witam Zamówił Pan dywaniki do Qashqai J12 od 2021r. Dywanik kierowcy fotel można dość daleko odsunąć do tył dzięki temu nie trzeba wciskać pod niego 😉 Jeśli chodzi o fakt aby był dłuższy pod pedałami niestety rodziło by to ryzyko że zablokuje któryś pedał więc najpierw bezpieczeństwo. Tylny dywanik za długi jest tam na tunel, jest dłuższy aby podszedł pod tylne dywaniki boczne które go przycisną dzięki temu jest stabilniejszy. Pozdrawiam