TwojeSoczewki.pl- Logo - Opinie

TwojeSoczewki.pl

Opinie (201) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (675)

Ważny od: 9 kwi 2018
TwojeSoczewki.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 paź 2023
My order was processed and sent out very quick. The goods were all as described and high quality. Thanks!

5 sie 2023
Jedna siczewka rani aż gałkę oczna!!!Mimo dobrego założenia, nawilżenia nie mogę jej nosić. Jak bym miała ostre krawędzie w oku.

Opinie nt. sklepu TwojeSoczewki.pl

Zamowienie Inpost do tej pory nie otrzymane ( z 4/01= 7 dni)
13 gru 2023
Soczewki bardzo nie wygodne. Cały czas czuje się je na oku. Tworzą mgłę przez którą widzi się ale bardzo to utrudnia.
soczewki nie są zgodne z opisem i zdjęciem pogladowym
5 sie 2023
8 sie 2023
Dzień dobry, Przepraszamy za niedogodności, jakie spotkały Panią podczas noszenia soczewek kontaktowych. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, który chętnie pomoże rozwiązać ten problem.
30 mar 2023
Tragedia.. Zamówiłam soczewki 25 marca a przewidywana data wysyłki to 14 kwietnia..
21 kwi 2023
Dzień dobry, niestety czasem zdarza się, że zamawiając więcej opakowań soczewek astygmatycznych o tych samych wartościach może dojść do opóźnienia wysyłki. W takich sytuacjach proponujemy Klientowi podzielenie zamówienia na 2 dwie części, by nie został bez soczewek. Oczywiście to my pokrywamy koszty dodatkowego transportu. Tak było w tej sytuacji. Pozdrawiamy

Braki

Nie sprzedawać artykułów, których się nie posiada.
21 kwi 2023
Dzień dobry, rozumiemy Pana rozgoryczenie. Niestety firma Acuvue wycofała z oferty soczewki Acuvue Oasys for Astigmatism w osi którą zamawiał Pan dotychczas. Niestety jej produkcja nie zostanie wznowiona i nie będzie ponownie dostepna. W związku z tym proponujemy Panu zakup tych samych soczewek ze zbliżoną osią. Innym rozwiązaniem w zaistniałej sytuacji będzie ponowne dopasowanie soczewek w gabinecie kontaktologicznym. Pozdrawiamy