MyGiftDNA.pl- Logo - Opinie

MyGiftDNA.pl

Opinie (3933) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (20 948)

Ważny od: 9 lis 2021
MyGiftDNA.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 wrz 2023
Kolejny raz zamawiałam produkt od Państwa i nigdy się nie zawiodłam.Zamówiłam wydruk na szkle akrylowowym z podstawką led. Nie jest to pierwsze moje zamówienie i na pewno nie ostatnie. Polecam z całego serca ten sklep!🩷

Z przykrością muszę stwierdzić, że jestem bardzo rozczarowana i zniesmaczona realizacją mojego zamówienia nr 1054965 w części Śliwki w czekoladzie w puszce. Puszka wg mojego projektu jest bez zarzutu, ale śliwki w czekoladzie to jakiś żart. Śliwki są po prostu stare (mimo terminu ważności), matowe, z białym nalotem i pokruszoną czekoladą. Nadają się tylko do kosza na śmieci, a nie na personalizowany prezent. W załączeniu przesyłam Państwu zdjęcie ich wyglądu. Uważam, że potraktowano mnie, co najmniej niepoważnie, nie mówiąc o profesjonalizmie, jaki Państwa firma do tej pory prezentowała. Ciekawi mnie tylko, czy osoba, która kompletowała moje zamówienie, chciałaby poczęstować się i zjeść takie śliwki. Iwona

Opinie nt. sklepu MyGiftDNA.pl

Złożyłam zamówienie tydzień temu. Obiecujecie szybka wysyłkę, ale dopiero ona nie jest gotowa. Status wysyłki na stronie internetowej „do wysłania” i za każdym razem się wydłuża termin (3-5-7) dni. Pisałam wiadomości - odpowiedzi nie dostałam. Żadnego powiadomienia czy da się zrobić to co zamawiam czy nie. Dobrze że zaczęłam gotować prezent wcześniej. Bo jak by potrzebowała swoje zamówienie w ciągu 3 dni to myślę że nie dostała by. Ale odrazu wysyłacie na maila powiadomienie o zostawieniu opinii. Jak bym wiedziała że będzie tak skomplikowane to nie robiłabym zamówienia na waszej stronie.

Chińska tandeta

Zamówiony towar (wieczna róża) to zwykła chińska tandeta. Plastik śmierdzi, grawer na szkle jest niskiej jakości i ledwo go widać, a na samej róży widać jak na dłoni sztuczne włókna, więc na pierwszy rzut oka jest mizernej jakości. Nie polecam zakupów w tym sklepie. PS. Ankieta po zakupie to jakaś kpina. Po wypełnieniu nie dostałem obiecanych 25% rabatu na kolejne zakupy.

Pozostawia wiele do życzenia

Sam pomysł super. Ale estetyka wykonania i stan w jakim paczka dotarła pozostawia wiele do życzenia.Aż wstyd dać na prezent. Bo na to była przeznaczona .
Opakowanie prezentowe powinno być dobrane do wielkości zamówionej rzeczy

wysyłka na jutro niestety nie

Możliwość wymiany zamówienia ale zamówienie z południa dalej następnego dnia nie zostało wysłane a zależało mi na otrzymaniu wysyłki dziś Nie polecam
Zamówiłam czarna i była w kilku miejscach porysowana. Wiem że przy używaniu się porysuje ale nie jak jest nowa. Jak dać taki prezent komuś??
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień Dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zachęcamy do złożenia reklamacji mailowo na adres kontakt@mygift.pl .
17 mar 2024
Nic
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień Dobry, jeśli otrzymany produkt nie spełnia oczekiwań może Pani dokonać zwrotu zamówienia przez 365 dni od jego wysyłki. Zależy nam na satysfakcji każdego klienta, dlatego koszt przesyłki zwrotnej jest także po naszej stronie. :)
14 lut 2024
Kieliszek przyjechał ze zdartymi napisami. Ogólnie dostawa szybką. Ale z racji tego że był to prezent dla kolezanki i chciałam żeby było to coś mega. A wyszło ze nie ma imienia na kieliszku.
8 lut 2024
Jestem średnio zadowolony. Wzór, który wysłałem jest bardzo mały i w średniej jakości, mimo że wysłałem go w wysokiej rozdzielczości.
27 sty 2024
Duże opóźnienie w rozpoczęciu realizacji zamówienia. Nieakceptowalny rezultat pracy grafika.
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień dobry, bardzo Panią przepraszamy. Pani uwagi zostały przekazane do odpowiednich działów, aby taka sytuacja się już nie powtórzyła.
Ramka obrazu cała się sama odkleja na rogach.
8 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień Dobry, jeśli otrzymany produkt nie spełnia oczekiwań może Pan dokonać zwrotu zamówienia przez 365 dni od jego wysyłki. Zależy nam na satysfakcji każdego klienta, dlatego koszt przesyłki zwrotnej jest także po naszej stronie. :)