MyGiftDNA.pl- Logo - Opinie

MyGiftDNA.pl

Opinie (3890) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (20 884)

Ważny od: 9 lis 2021
MyGiftDNA.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 wrz 2023
Kolejny raz zamawiałam produkt od Państwa i nigdy się nie zawiodłam.Zamówiłam wydruk na szkle akrylowowym z podstawką led. Nie jest to pierwsze moje zamówienie i na pewno nie ostatnie. Polecam z całego serca ten sklep!🩷

Z przykrością muszę stwierdzić, że jestem bardzo rozczarowana i zniesmaczona realizacją mojego zamówienia nr 1054965 w części Śliwki w czekoladzie w puszce. Puszka wg mojego projektu jest bez zarzutu, ale śliwki w czekoladzie to jakiś żart. Śliwki są po prostu stare (mimo terminu ważności), matowe, z białym nalotem i pokruszoną czekoladą. Nadają się tylko do kosza na śmieci, a nie na personalizowany prezent. W załączeniu przesyłam Państwu zdjęcie ich wyglądu. Uważam, że potraktowano mnie, co najmniej niepoważnie, nie mówiąc o profesjonalizmie, jaki Państwa firma do tej pory prezentowała. Ciekawi mnie tylko, czy osoba, która kompletowała moje zamówienie, chciałaby poczęstować się i zjeść takie śliwki. Iwona

Opinie nt. sklepu MyGiftDNA.pl

Druk super ale płótno nie było dobrze naciągnięte na ramę. Nie mam czasu zwracać, muszę teraz nagłowić się jak je naciągnąć samemu. Nie mogę polecić.
Jak na białą maskotkę przeznaczoną dla małego dziecka brak opakowania jest niedopuszczalne.
Bardzo maleńki obrazek, miałam nadzieję że będzie większy
Bardzo małe napisy oraz niewyraźne

czas realizacji

Jeśli od razu zaakceptuje się projekt personalizacji, to wszystko idzie sprawnie, jeśli mają miejsce jakieś poprawki to niestety zaczynają się schody i realizacja wydłuża się o kilka dni, co powinno mieć miejsce nie więcej niż godzinę - przesłanie czcionki, wybór, projekt i akceptacja. Porażka.
Zamówiłam portfel z nadrukiem na zdjęciu był super w realu towar taki sobie długopis nie stabilny portfel twardy no pół na pół jestem zadowolona
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień Dobry, jeśli otrzymany produkt nie spełnia oczekiwań może Pani dokonać zwrotu zamówienia przez 365 dni od jego wysyłki. Zależy nam na satysfakcji każdego klienta, dlatego koszt przesyłki zwrotnej jest także po naszej stronie. :)
Błyskawiczna obsługa!!!Produkty na zdjęciu wyglądają o wiele lepiej niż w żeczywistości.
Produkt zdecydowanie za drogi. Bardzo szybka obsługa i dostawa na plus.
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Zapalniczka po zalaniu benzyną raz działa, raz nie.
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień Dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zachęcamy do złożenia reklamacji mailowo na adres kontakt@mygift.pl .
10 lut 2024
Dziękuję za otrzymana przesyłkę. Moje uwagi dotyczą napisu na szkle . Napis jest mało czytelny , ze względu na kolor grawerki, który jest mało widoczny na tle powierzchni, na której został wykonany. Bardziej widoczny jest w czasie podświetlenia ledowego , które nie będą zawsze się świecić. Proponuję wykonanie grawerki kolorem , np. złotym lub innym , który będzie bardziej kontrastował z powierzchnią szkła. Pozdrawiam J. S.
Odpowiedź ze sklepu MyGiftDNA.pl
Dzień Dobry, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Jeśli posiadają Państwo zdjęcia produktu zachęcamy do złożenia reklamacji mailowo na adres kontakt@mygift.pl .

Opakowanie prezentowe

Szybka dostawa. Wazon inny niż na zdjęciu. Nadruk ok. Zapłaciliśmy za opakowanie prezentowe. Niestety opakowanie to zwykle pudelko na górze malenka kokardka . Jak na swoją cenę nie jest efektowne

niezadawalająca jakość

Samo wykonanie "plakatu" trudno nazwać plakatem z uwagi na bardzo słaba jakość. Produkt wygląda jakbym wydrukowała dany obraz ze przypadkowej strony. Absolutnie zawyżona cena do jakości.
17 lut 2024

Ɓledny wydruk

Jedno z kilku zdjęć na podkładce na biurko zostało wydrukowane do góry nogami. :/Dodam że było to zdjęcie Twarzy więc trudno było nie zauważyć w jaki sposób powinno być usytuowane.
4 lut 2024

Zestaw sredni

Zestaw nie wart 140 zł, szkło szklanki cienkie, grawer mający ubytki, niedokończenia.szybka wysyłka. Lepiej kupić porządny zestaw szklanek ze znanych firm np. Krosno
24 sty 2024

grawer bardzo słaby

karafka i szklaneczki są oki, ale nadruk - grawer na szklanych naczyniach rozczarowuje, mały, bez efektu łał - a to przecież najważniejszy element zamówienia
3 lut 2024
3 poprawki i musiałam wybrać na siłę bo 4 już płatna. Pomimo uwag do poprawek projekt nie spełnił moich oczekiwań.
10 lut 2024
Zapalniczka jest znacznie mniejsza niż się wydaje ze zdjęć, nieporęczna. Poza tym solidnie wykonana, elegancka
9 lut 2024
napis jest dobry tylko bardzo mały powinien byc wiekszy tak na około 1/2 szklanki według mnie
Ogólnie ok. Ale ramka w którą oprawiono obraz była rozklejona.