MyGiftDNA.pl- Logo - Opinie

MyGiftDNA.pl

Opinie (3949) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (20 991)

Ważny od: 9 lis 2021
MyGiftDNA.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 wrz 2023
Kolejny raz zamawiałam produkt od Państwa i nigdy się nie zawiodłam.Zamówiłam wydruk na szkle akrylowowym z podstawką led. Nie jest to pierwsze moje zamówienie i na pewno nie ostatnie. Polecam z całego serca ten sklep!🩷

Z przykrością muszę stwierdzić, że jestem bardzo rozczarowana i zniesmaczona realizacją mojego zamówienia nr 1054965 w części Śliwki w czekoladzie w puszce. Puszka wg mojego projektu jest bez zarzutu, ale śliwki w czekoladzie to jakiś żart. Śliwki są po prostu stare (mimo terminu ważności), matowe, z białym nalotem i pokruszoną czekoladą. Nadają się tylko do kosza na śmieci, a nie na personalizowany prezent. W załączeniu przesyłam Państwu zdjęcie ich wyglądu. Uważam, że potraktowano mnie, co najmniej niepoważnie, nie mówiąc o profesjonalizmie, jaki Państwa firma do tej pory prezentowała. Ciekawi mnie tylko, czy osoba, która kompletowała moje zamówienie, chciałaby poczęstować się i zjeść takie śliwki. Iwona

Opinie nt. sklepu MyGiftDNA.pl

Złożyłam zamówienie tydzień temu. Obiecujecie szybka wysyłkę, ale dopiero ona nie jest gotowa. Status wysyłki na stronie internetowej „do wysłania” i za każdym razem się wydłuża termin (3-5-7) dni. Pisałam wiadomości - odpowiedzi nie dostałam. Żadnego powiadomienia czy da się zrobić to co zamawiam czy nie. Dobrze że zaczęłam gotować prezent wcześniej. Bo jak by potrzebowała swoje zamówienie w ciągu 3 dni to myślę że nie dostała by. Ale odrazu wysyłacie na maila powiadomienie o zostawieniu opinii. Jak bym wiedziała że będzie tak skomplikowane to nie robiłabym zamówienia na waszej stronie.

Chińska tandeta

Zamówiony towar (wieczna róża) to zwykła chińska tandeta. Plastik śmierdzi, grawer na szkle jest niskiej jakości i ledwo go widać, a na samej róży widać jak na dłoni sztuczne włókna, więc na pierwszy rzut oka jest mizernej jakości. Nie polecam zakupów w tym sklepie. PS. Ankieta po zakupie to jakaś kpina. Po wypełnieniu nie dostałem obiecanych 25% rabatu na kolejne zakupy.
W przypadku mojego zamówienia - nic nie możecie zrobić, bo jest już za późno. 60-ta rocznica małżeńska mija jutro. Stwierdzam, że pracujecie bez namysłu, jak roboty. Jednym słowem jesteście niesolidni i tylko narażacie mnie na dodatkowe koszty, związane ze zwrotem towaru z Waszej winy.
23 godziny temu

Może być lepiej

To moje trzecie zamówienie, ale tym razem niestety moja ocena nie jest maksymalna. Raz zamawiałam już szklanki z grawerem i były piękne i dobrze wykonane. Tym razem grawer na 3 szklankach jest krzywo zrobiony. To ok 3 mm przesunięcia, ale niestety widoczne, a zamówione na prezent.
Gwarancja dostawy w 1 dzień roboczy Zamówiłem w środe 17 kwietnia Aktualnie jest wtorek 23 kwietnia i przesyłki dalej nie ma przez co ktoś dostanie spóźniony prezent.

Pozostawia wiele do życzenia

Sam pomysł super. Ale estetyka wykonania i stan w jakim paczka dotarła pozostawia wiele do życzenia.Aż wstyd dać na prezent. Bo na to była przeznaczona .
Druk super ale płótno nie było dobrze naciągnięte na ramę. Nie mam czasu zwracać, muszę teraz nagłowić się jak je naciągnąć samemu. Nie mogę polecić.
Jak na białą maskotkę przeznaczoną dla małego dziecka brak opakowania jest niedopuszczalne.

Brak kompetentnej obsługi i realizacji zamówień

Jeśli o coś proszę to proszę się do tego stosować a nie przesyłać cyniczne buziaczki
Obraz przyszedł zniszczony a dokładnie jego ramka także dlatego tak opinia

Kpina

Zamówiłem ale projekt z mojego zdjęcia okazał się portretem starej baby.
Opakowanie prezentowe powinno być dobrane do wielkości zamówionej rzeczy
Płótno fatalnie naciągnięte na ramę, marszczy się i faluje.
Bardzo maleńki obrazek, miałam nadzieję że będzie większy
Bardzo małe napisy oraz niewyraźne