MyGiftDNA.pl- Logo - Opinie

MyGiftDNA.pl

Opinie (3858) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (20 832)

Ważny od: 9 lis 2021
MyGiftDNA.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 wrz 2023
Kolejny raz zamawiałam produkt od Państwa i nigdy się nie zawiodłam.Zamówiłam wydruk na szkle akrylowowym z podstawką led. Nie jest to pierwsze moje zamówienie i na pewno nie ostatnie. Polecam z całego serca ten sklep!🩷

Z przykrością muszę stwierdzić, że jestem bardzo rozczarowana i zniesmaczona realizacją mojego zamówienia nr 1054965 w części Śliwki w czekoladzie w puszce. Puszka wg mojego projektu jest bez zarzutu, ale śliwki w czekoladzie to jakiś żart. Śliwki są po prostu stare (mimo terminu ważności), matowe, z białym nalotem i pokruszoną czekoladą. Nadają się tylko do kosza na śmieci, a nie na personalizowany prezent. W załączeniu przesyłam Państwu zdjęcie ich wyglądu. Uważam, że potraktowano mnie, co najmniej niepoważnie, nie mówiąc o profesjonalizmie, jaki Państwa firma do tej pory prezentowała. Ciekawi mnie tylko, czy osoba, która kompletowała moje zamówienie, chciałaby poczęstować się i zjeść takie śliwki. Iwona

Opinie nt. sklepu MyGiftDNA.pl

Róża w szkle

Najbardziej elegancki prezent od syna dla mamy w dodatku z dedykacją tylko w pełni zrozumiałą dla nas. Jak przyszedł projekt do zaakceptowania to aż zaniemówiłam – tak to pięknie wyglądało. Niestety grawer na szkle jest bardzo słabo widoczny czy to z włączonymi lampkami czy bez włączonych lampek. W opisie produktu było: „Grawer jest trwały i nawet po długim użytkowaniu pozostaje nienaruszony i bardzo dobrze widoczny.” Jednak coś z tą widocznością nie jest tak do końca.
Opakowanie na prezent spodziewałam się że będzie lepsze, z twardego kartonu , ale niestety wygląda niezbyt dobrze...! Ogólnie szybko wszystko wykonane i szybka przesyłka i to się chwali:-)
Pluszowy królik z personalizowaną koszulką był śliczny i delikatny, jednak małe litery na nadruku są nieczytelne. Bardzo łatwe zamawianie i personalizacja.
Projekt graficzny mógłby być lepszy, lepiej skadrowany. W lewym górnym rogu za dużo pustego miejsca.
Obrazek śliczny. Myślałam że będzie większy. Niestety nóżka była uszkodzona.
Mega szybko i sprawnie, polecam.
Dobry pomysł na prezent
Notes zgodny z opisem