MyGiftDNA.pl- Logo - Opinie

MyGiftDNA.pl

Opinie (3749) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (20 592)

Ważny od: 9 lis 2021
MyGiftDNA.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 wrz 2023
Kolejny raz zamawiałam produkt od Państwa i nigdy się nie zawiodłam.Zamówiłam wydruk na szkle akrylowowym z podstawką led. Nie jest to pierwsze moje zamówienie i na pewno nie ostatnie. Polecam z całego serca ten sklep!🩷

Z przykrością muszę stwierdzić, że jestem bardzo rozczarowana i zniesmaczona realizacją mojego zamówienia nr 1054965 w części Śliwki w czekoladzie w puszce. Puszka wg mojego projektu jest bez zarzutu, ale śliwki w czekoladzie to jakiś żart. Śliwki są po prostu stare (mimo terminu ważności), matowe, z białym nalotem i pokruszoną czekoladą. Nadają się tylko do kosza na śmieci, a nie na personalizowany prezent. W załączeniu przesyłam Państwu zdjęcie ich wyglądu. Uważam, że potraktowano mnie, co najmniej niepoważnie, nie mówiąc o profesjonalizmie, jaki Państwa firma do tej pory prezentowała. Ciekawi mnie tylko, czy osoba, która kompletowała moje zamówienie, chciałaby poczęstować się i zjeść takie śliwki. Iwona

Opinie nt. sklepu MyGiftDNA.pl

Realizacja zamówienia na wysokim poziomie

Pierwszy raz korzystałam z usług sklepu, zamówiłam wydruk fotomontażu na płótnie. Obawialam się efektu ale okazało się że: komunikacja sklepu z klientem w sprawie projektu jest bajecznie prosta, wygodna i ekspresowa- tutaj duże brawa! Sugerowana przeze mnie poprawka została zrealizowana w 100%, "obraz" został odpowiednio zabezpieczony w transporcie no i natychmiastowo wysyłany. Jestem pod dużym wrażeniem, teraz każdy z rodziny będzie dostawał ode mnie taki obraz ]:-)
Skarbonka jest niezwykle eleganckim prezentem, podarowana została z okazji urodzin wnusia, zdobiący grawer z imieniem i datą urodzin sprawił że bucik jest unikatowy i staje się wartością sentymentalną. Gorąco polecam, przesyłka ekspresowa, następnego dnia była już dostarczona.Perfekcyjne wykonanie i perfekcyjna obsluga

Najwyższy poziom profesjonalizmu.

Zamawiam już kolejny raz i kolejny raz jestem zachwycona profesjonalizmem. Idealny produkt w 100% zgodny z opisem. Znakomity kontakt; błyskawiczna przesyłka. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim! Ja na pewno będę wracać na kolejne zakupy.

SERDECZNIE POLECAM

Realizacja bardzo szybka. Po 2 dniach obraz był u mnie. Bardzo ładne spasowanie i przeróbka zdjęcia jestem mile zaskoczony bo myślałem ze będzie to wygląda dużo gorzej, a jest mega ładne. Serdecznie polecam na miły, inny niż wszystkie prezencik.
Ciekawe propozycje zamówione upominki personalizowane są atrakcyjną propozycją na prezenty z różnych okazji; są propozycje zarówno prezentów wartościowych jaki w formie drobiazgów, które mogą być miła niespodzianką dla obdarowanego
Zamówione gadżety z dedykacją Imienną to bardzo dobry pomysł. Prezenty docenione przez odbiorców. Jedynie lusterko jest znacznie mniejsze niż się spodziewałem... Piękne telegramy z życzeniami i zdjęciami...
Opakowanie na prezent spodziewałam się że będzie lepsze, z twardego kartonu , ale niestety wygląda niezbyt dobrze...! Ogólnie szybko wszystko wykonane i szybka przesyłka i to się chwali:-)
Jestem w szoku ze paczka była wysłana z prędkością światła od zamówienia z grawerowaniem własnym paczka została nadana w 20 min nie zdażyło mi się to jeszcze a robie zakupy 2-3 razy w tyg.

Dokonują cudów!

W ofercie są typy projektów, które można modyfikować i dostosowywać do okazji i potrzeb. Pomoc osoby pilotującej projekt po stronie wykonawcy. Super współpraca! Dokonują cudów! Polecam!

Najlepszy sklep z niebanalnymi prezentami ever!

Sklep ma szeroki wybór prezentów w bardzo dobrej jakości, możliwości personalizacji, szybka ba ekspresowa wysyłka i świetny kontakt! Wracam wielokrotnie po niebanalne prezenty!
Super szybka dostawa,jakość produktów.Poprawiłabym zabezpieczenie produktów pianką lub fajnym woreczkiem z logo.Zabrakło mi wydruku (kartki z opisem produktu).Super Firma.
Bardzo fajna rzecz na pamiątkę - pudełko ze zdjęciami. Jeden minus, zdjęcia były dosyć krzywo przyklejone do pudełka, co zmniejszyło estetykę i jakość wykonania.
Mega szybka dostawa- następnego dnia w sobotę artykuł był gotowy do odbioru! Kubek dobrze spakowany, zabezpieczony. Świetny kontakt z obsługą. Polecam! :)

To już drugi raz .

To już drugi raz kiedy korzystam z usług Waszej firmy. Wszystko jest wykonane zgodnie ze złożonym zleceniem. Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Polecam

Top

Niesamowicie szybka realizacja i dostawa zamówienia. Jakość produktu bardzo dobra, oczekiwania co do projektu zostały w 100% spełnione. Dziękuję! :)
MG
Marek G.
PRUSZKÓW
10 mar 2024

Wszystko ok

To co jest, a raczej powinno być standardem. Zamówisz, towar przyjeżdża zgodnie z deklaracją. Wiem, że to jest dobra praca że strony sklepu.

Wszystko na szóstkę

Grafika wykonana perfekcyjnie, zamówienie zrealizowane niemal natychmiast. Paczka idealnie zabezpieczona do transportu. Wszystko na szóstkę!

Szeroka oferta

Firma oferuje szeroki wybór produktów. Realizacja zamówień jest szybka i rzetelna. Zamawiane towary docierają w bardzo krótkim czasie
9 mar 2024
Po prostu tak trzymać.Swietne pomysły,super jakość,szybka realizacja i dostawa .Bardzo dobre zabezpieczenie transportowe,👍🙂
Zapalniczka spełnia swoje zadanie, fajny grawer, nie jest to zippo 😁 ale produkt adekwatny do ceny. W sumie jest ok.