Certyfikat dla gorro.pl

08.10.2014 r.
07.10.2018 r.

Opinie o gorro.pl

4.71/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 16 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

super

Sprzedawce jak i sklep polecam z czystym sercem . Szybka wysyłka towar bardzo dobry. Wszystko ok. Polecam.

Ekspresowa przesyłka, bardzo dobry towar

super

kurtka trochę za ciężka ,ale ogólnie ok

Super jak zawsze.Polecam

Bardzo szybka realizacja, ale niestety rozmiarówka do d... PIerwsza zamówiona kurta była dużo za duża. Druga i trzecia za małe. A te same XXL cały czas...
Dostateczny

Jestem bardzo zadowolona, zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie, a produkt jest solidnie wykonany. Serdecznie polecam

Jestem zadowolona z zakupu

jestem bardzo zadowolona - zamówiłam za mały rozmiar i bez problemu szybko otrzymałam większy choć to było tuż przed świętami polecam - bardzo dobry kontakt emaliowy z właścicielem :)

Dokonałam zwrotu towaru i wszystko przebiegło sprawnie, szybko i bezproblemowo.

Otrzymałam towar zgodny z opisem w kolorze koralowym, nie kobaltowym. Przepraszam za niejasności.
Pozdrawiam

Szybka dostawa, bluzy piękne, kontakt b.z.
Polecam sklep.

Zakupy udane Jedyna uwaga to tylko do produktu, który zostawia na ubraniach mnóstwo futerka...ale mam nadzieję że to minie...

gorro.pl opinie klientów

gorro.pl

kurtki damskie, kurtki zimowe, ramoneski damskie

gorro.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 08.10.2014 r.

GORRO.PL to profesjonalny sklep internetowy z odzieżą stworzony z myślą o kobietach podążających za najnowszymi trendami mody. Kierujemy swoją ofertę do wszystkich kobiet – od aktywnych, kochających sport, wyjazdy i przygody po domatorki uwielbiające romantyczne spacery wśród opadających jesiennych liści.

ulica Gimnazjalna 5

01-364 Warszawa
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:141938754
Krzysztof Sarna
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z gorro.pl.