sewel.pl- Logo - Opinie

sewel.pl

Opinie (96) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (352)

Ważny od: 28 cze 2013
sewel.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

Robię zakupy w tym sklepie niepierwszy raz, ogólnie wszystko jest OK i polecam ale mają problemy z nadawaniem paczek, opóźnienie o jeden to częsta sprawa. Polecam również nadawać paczki w paczkomacie z rana aby kurier odebrał je tego samego dnia. Towar zgodny z opisem. Płatność odroczona jest, polecam

Zamówiony towar ,owszem otrzymałam szybko,o czasie,ewentualnego zwrotu należy dokonać w ciągu 14 dni aby otrzymać zwrot środków. W moim przypadku,paczkę nadałam 26.01.24r i do dzisiaj tj.do 19.02.24r. nie otrzymałam zwrotu środków,pytam więc dlaczego to tak długo trwa? Sklep "Sewel" obraca moimi pieniędzmi a ja ponoszę straty!!! Czy otrzymam jakieś wyjaśnienie? i rekompensatę? Szkoda ,że to wydarzenie ma miejsce przy moim pierwszym zakupie...do tej pory nie spotkałam się z taką sytuacją żeby tyle czasu czekać na zwrot środków.

Opinie nt. sklepu sewel.pl

Odpowiedź ze sklepu sewel.pl
Dzień dobry, najmocniej przepraszamy za komplikacje, zwrot został zamknięty, należność rozliczono BLIKiem. W ramach rekompensaty zaproponowano niestandardową zniżkę.
Zamówienie złożone 03.03 po dwóch dniach powiadomienie o przystąpieniu do realizacji. 07.03 informacja o nie pełnym zamówieniu. Jednak 5 dni roboczych to trochę za długo na oczekiwanie na zamówienie.
6 lis 2023
Krótszy czas wysyłki, zgodny z tym, co widnieje na stronie podczas zakupu.