GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (2716) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (14 564)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

5 paź 2023
Opinia o zrealizowanym zamówieniu. Bielizna byłaby piękna gdybym otrzymała ją w zamówionym przez siebie rozmiarze. Zamiast tego otrzymałam bieliznę w rozmiarze 10-15 cm mniejszą w obwodzie pod biustem. W tej sytuacji to chyba duża przesada oczekiwać od klientki zadowolenia. W historii moich zamówień w Waszym sklepie (ogółem 6 sztuk) tylko 2 były we właściwym rozmiarze. Z tych jestem bardzo zadowolona. Są ładne i bardzo wygodne. Chciałabym uzupełnić swoją bieliznę o następne sztuki ale nie dajecie mi okazji. Zamawiając modele przecenione nie przypuszczałam że kolejny raz doznam rozczarowania związanego z nietrafionym rozmiarem. Zakładałam bowiem że wszystkie modele mają teoretycznie ten sam rozmiar. Ale jak widać to tylko teoria.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

bardzo szybka dostawa, dobrze przedstawione produkty na stronie- duzo zdjec, odpowiednie tabele rozmiarów
6 kwi 2024
Uwielbiam wasza bieliznę, mam tylko zestawy od Was. Jak są promocje, nie ukrywam , kupuje kilka sztuk

udany zakup

Bardzo korzystna promocja, dziękuję, jestem już stała klientką ze względu na jakość. Udany zakup.
31 mar 2024
Kolejny raz kupuję biustonosz z państwa firmy. Polecam wszystkim kobietom biustonosze tej marki.
Staniki są wykonane bardzo dobrze.Ladne i porządnie trzymają pierś no i efekt jest niesamowity
Wszystko było super ,bardzo jestem zadowolna,to już 3 raz zamawiałam i biustonosze są super

Bielizna którą kupiłam nie tylko prezentuje się pięknie, ale także jest niezwykle wygodna.
Kupilam juz szosty stanik i jestem bardzo zadowolona. Wykonanie , material super. Polecam
Szybka obsługa, darmowa dostawa i darmowy zwrot. Brakuje mi na stronie zakładki ulubione.
1 kwi 2024
Bardzo ładna bielizna świetnej jakości, kupuje od kilka lat i ani razu się nie zawiodłam
Szybka wysyłka,bardzo dobra jakość,bezproblemowy zwrot w przypadku niedobrania rozmiaru.
Jestem bardzo zadowolona z biustonoszy są wygodne i nic się z nimi nie dzieje
Bielizna piękna, tylko nie trafiłam z rozmiarem, mam inne modele i są super
Bielizna wykonana z najlepszegi gatunkowo materialu i wykonana perfekcyjnie
Bardzo ładne wzornictwo, zgodność opisów i rozmiarów ze stanem faktycznym.
Jakość w dobrej cenie. Dobry opis rozmiarów. Piękne modele. Warto wrócić.
Wyroby firmy są świetne. Biustonosze przeze mnie zamawiane leżą idealnie
Bardzo dobrej jakości staniki. Leżą i układają się idealnie. Są piękne.

Szybka dostawa, produkty zgodne z opisem, ładnie i porządnie wykonane.
Jestem zadowolona z zakupu, super bielizna, świetny materiał, wygodna.