GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (2536) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (14 298)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

5 paź 2023
Opinia o zrealizowanym zamówieniu. Bielizna byłaby piękna gdybym otrzymała ją w zamówionym przez siebie rozmiarze. Zamiast tego otrzymałam bieliznę w rozmiarze 10-15 cm mniejszą w obwodzie pod biustem. W tej sytuacji to chyba duża przesada oczekiwać od klientki zadowolenia. W historii moich zamówień w Waszym sklepie (ogółem 6 sztuk) tylko 2 były we właściwym rozmiarze. Z tych jestem bardzo zadowolona. Są ładne i bardzo wygodne. Chciałabym uzupełnić swoją bieliznę o następne sztuki ale nie dajecie mi okazji. Zamawiając modele przecenione nie przypuszczałam że kolejny raz doznam rozczarowania związanego z nietrafionym rozmiarem. Zakładałam bowiem że wszystkie modele mają teoretycznie ten sam rozmiar. Ale jak widać to tylko teoria.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Biustonosz mimo rozmiaru jaki do tej pory kupowałam okazal sie za duży. Kolor wskazany jako beż byl bardziej różowy niż beżowy. Wykonanie i materiał na najwyższym poziomie
Zamówiłam biustonosz, który bardzo mi się spodobał. Po otrzymaniu paczki i po przymiarce okazało się, że przy moim stałym rozmiarze obwód jest ok, ale miseczka jest za duża. Nie mam zarzutów w tej sprawie, to się zdarza. Szkoda tylko, że nie ma wymian. Biustonosz był b.dobrej jakości i na żywo był super, niestety wymian nie ma i musiałam odesłać produkt, zostając bez możliwości cieszenia się z wyboru, zwłaszcza, że wykorzystałam już kod zniżkowy na zakup biustonosza, kory się okazał przy moim stałym rozmiarze za dużym.
LZ
Szybka realizacja zamówienia, rozmiar zgodny z rzeczywistością.

Jestem zadowolona

Skorzystałam z kilku zamówień na przestrzeni kilku lat. Szybka obsługa jeśli chodzi o realizację zamówienia. Szeroki wybór biustonoszy. Rzetelne opinie klientek.
Troszeczkę węszę boki.
Mogłoby być taniej dla takich klientów jak ja i lepszy wybor jak jest obecnie w dużych rozmiarach
Dobre produkty
2 mar 2024
Biustonosze zgodne z opisem. Ładne i wygodne. Polecam
24 lut 2024
Ładny tani hoc zapięcie mogłoby być lepsze to jego duży minus
Kolor bielizna całkowicie odbiega od koloru że zdjęcia.
Jestem stała klientka. Zawsze byłam zadowolona i polecałam innym. Tym razem się zawiodłam. Po pierwszym ubraniu wszędzie wpijaja się druciki, mam wrażenie że przedziurawia za chwilę materiał. Podtrzymanie biustu nie jest stabilne i to w trzech zamówionych modelach. Zawiodłam się.

Biustonosz ładny

Biustonosz ładny, delikatna kolorystyka,miseczka mniejsza jak w innych modelach