Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej- Logo - Opinie

Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiejOpinie

ważny od: 24.10.2016
Sklep Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 24.10.2016

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

Niestety mam wielki biust i nie mam co marzyć o czymś naprawdę wystrzałowym ale wasze staniki są piękne ...Mam tylko trzy punkty na które mocno zwracam uwagę 1. Szerokość ramiączek( dla mnie szersze ) 2. Elementy łączące ( dla mnie kółka)ramiączka 3. problem z pękającymi drutami w miseczce , gdyby można osobno kupić takie druty było by super Poza tym żeby zawsze były dostępne duże rozmiary w różnych kolorach . Jak na moją kieszeń są drogie ale warto wydać tę kasę u was niż kupić tanie i po 2-3 praniach wyrzucić

Skorzystałam z Waszego kalkulatora rozmiarów, ustaliłam, że mam rozmiar 95 E. Zmówiłam 3 biustonosze. Ja mam 95 cm pod biustem, a biustonosze obw. pod biustem 2 egz. - 80 cm, a 1egz. 84 cm. Zaraz odsyłam wszystko, bo przy rozmiarówce wystrzelonej w kosmos to nawet nie potrafię określić jaki rozmiar wg, Was mam, bo mogłabym zamówić inny rozmiar. 15 cm nie da się naciągnąć tkaniną. Tkaniny bardzo ładne, fason też. O miseczkach nie mogę się wypowiedzieć, bo biustonosza nie wkładałam. Jestem bardzo rozżalona, bo cieszyłam się z tych biustonoszy. Korzystam z zakupów bielizny w Cellbes, Ulli Popken czy bonprix i tam nie mam takich problemów. Kolejny raz polska firma rozczarowuje totalnie, czuję się bardzo zawiedziona i w sytuacji bez wyjścia. Zmarnowaliście mój czas.

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

Jakość wykonania bielizny mega plus
Odpowiedź ze sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię.
Bardzo dobra jakość i wykonanie.
Świetne wykonanie, piękne kobiece fasony bielizny.
Kupiłam biustonosze. Jakość rewelacyjna. Sposób ustalenia rozmiaru bardzo precyzyjny. Pasują idealnie. Szczerze polecam zakupy w tym sklepie.
Super polecam bielizna rewelacja
Odpowiedź ze sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej
Dzień dobry. Jeśli chodzi o druty, chętnie zbadamy sprawę i wymienimy druty na nowe w ramach gwarancji, zachęcam do kontaktu byśmy ustaliły szczegóły. Jednocześnie polecam zapisanie się do Klubu GAIA, tam zdobędzie pani punkty za zakupy (również te z ostatnich 13 miesięcy) a punkty dają Pani rabat.
Świetna jakość produktów. Przyjemny i miły materiał.
Elegancka bielizna damska, szeroki wybór, wygodna, łatwo określić swój rozmiar, poprzez porównanie go z poprzednimi rozmiarami bielizny zamówionej wcześniej, które zapisane są na koncie klienta. W ten sposób można dopasować do siebie najbardziej odpowiedni rozmiar. Wracam do tego kolejny już raz. Polecam.
Szkoda że zwroty muszą być robione na koszt klienta.
Idelny, świetnie dobrałam rozmiar. Rozglądam się za następnym 😊
Jestem zadowolona z zakupów, to już nie pierwszy biustonosz kupiony w Gaii, który idealnie leży, bardzo dobra jakość. Polecam
TOWAR ZGODNY Z ZAMÓWIENIEM .PIĘKNA BIELIZNA