Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej- Logo - Opinie

Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiejOpinie

ważny od: 24.10.2016
Sklep Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 24.10.2016

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

Niestety mam wielki biust i nie mam co marzyć o czymś naprawdę wystrzałowym ale wasze staniki są piękne ...Mam tylko trzy punkty na które mocno zwracam uwagę 1. Szerokość ramiączek( dla mnie szersze ) 2. Elementy łączące ( dla mnie kółka)ramiączka 3. problem z pękającymi drutami w miseczce , gdyby można osobno kupić takie druty było by super Poza tym żeby zawsze były dostępne duże rozmiary w różnych kolorach . Jak na moją kieszeń są drogie ale warto wydać tę kasę u was niż kupić tanie i po 2-3 praniach wyrzucić

Skorzystałam z Waszego kalkulatora rozmiarów, ustaliłam, że mam rozmiar 95 E. Zmówiłam 3 biustonosze. Ja mam 95 cm pod biustem, a biustonosze obw. pod biustem 2 egz. - 80 cm, a 1egz. 84 cm. Zaraz odsyłam wszystko, bo przy rozmiarówce wystrzelonej w kosmos to nawet nie potrafię określić jaki rozmiar wg, Was mam, bo mogłabym zamówić inny rozmiar. 15 cm nie da się naciągnąć tkaniną. Tkaniny bardzo ładne, fason też. O miseczkach nie mogę się wypowiedzieć, bo biustonosza nie wkładałam. Jestem bardzo rozżalona, bo cieszyłam się z tych biustonoszy. Korzystam z zakupów bielizny w Cellbes, Ulli Popken czy bonprix i tam nie mam takich problemów. Kolejny raz polska firma rozczarowuje totalnie, czuję się bardzo zawiedziona i w sytuacji bez wyjścia. Zmarnowaliście mój czas.

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

Sprawna transakcja i dostawa, bielizna doskonałej jakości.
Bardzo wygodne biustonosze, dobre szycie i śliczne wzory przy rozmiarze niemałym, bo 90e
Wysoka jakość tkanin i wykonania. Biustonosze bardzo ładnie przylegają do ciała i podtrzymują piersi.
Od kilku lat tylko ta firma polecam każda z nas znajdzie tu konfort i klasę.
Bardzo lubię bieliznę GAIA wymiary super dopasowane szczególnie biustonosze.Polecam, czuje się komfortowo w noszeniu biustonosza GAIA
Produkty bardzo dobrej jakości
Kostium pasuje idealnie, świetna jakość i kolorystyka.
Od dwóch lat kupuje bieliznę tej firmy i nie zamienię na nic innego. Świetna jakość, ładny wygląd, idealnie dopasowuje się do ciała. Nic nie uwiera, po upływie czasu wygląd taki sam. Polecam
Wszystko zgodnie z opisem