Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej- Logo - Opinie

Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiejOpinie

ważny od: 24.10.2016
Sklep Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 24.10.2016

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

Niestety mam wielki biust i nie mam co marzyć o czymś naprawdę wystrzałowym ale wasze staniki są piękne ...Mam tylko trzy punkty na które mocno zwracam uwagę 1. Szerokość ramiączek( dla mnie szersze ) 2. Elementy łączące ( dla mnie kółka)ramiączka 3. problem z pękającymi drutami w miseczce , gdyby można osobno kupić takie druty było by super Poza tym żeby zawsze były dostępne duże rozmiary w różnych kolorach . Jak na moją kieszeń są drogie ale warto wydać tę kasę u was niż kupić tanie i po 2-3 praniach wyrzucić

Skorzystałam z Waszego kalkulatora rozmiarów, ustaliłam, że mam rozmiar 95 E. Zmówiłam 3 biustonosze. Ja mam 95 cm pod biustem, a biustonosze obw. pod biustem 2 egz. - 80 cm, a 1egz. 84 cm. Zaraz odsyłam wszystko, bo przy rozmiarówce wystrzelonej w kosmos to nawet nie potrafię określić jaki rozmiar wg, Was mam, bo mogłabym zamówić inny rozmiar. 15 cm nie da się naciągnąć tkaniną. Tkaniny bardzo ładne, fason też. O miseczkach nie mogę się wypowiedzieć, bo biustonosza nie wkładałam. Jestem bardzo rozżalona, bo cieszyłam się z tych biustonoszy. Korzystam z zakupów bielizny w Cellbes, Ulli Popken czy bonprix i tam nie mam takich problemów. Kolejny raz polska firma rozczarowuje totalnie, czuję się bardzo zawiedziona i w sytuacji bez wyjścia. Zmarnowaliście mój czas.

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

szybka wysyłka
Dostawa ekspresowa. Towar zgodny z opisem, dobry jakościowo. Polecam
Nie mam zastrzeżeń
Biustonosz rewelacja! Wspaniale kształtuje biust i nosi się bardzo wygodnie, zgodny z podanym rozmiarem.
Już kolejny biustonosz kupiłam i jestem bardzo zadowolona komfort noszenia i jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Nawet córkę namówiłam aby spróbowała kupić coś porządnego i też jest mie zaskoczona
Realizacja zamówienia bez zastrzeżeń. Dziękuję.
Dobra jakość wykonanie wyglad
Bielizna rewelacyjna zarówno wzór jaki kolor.
jakość
Piękna i zmysłowa bielizna. Tkaniny wysokiej jakości zgodne z rozmiarem.
Bardzo dobra jakość, rozmiar zgodny z opisem
Zamówienie zrealizowane ekspresowo. Produkty są najwyższej jakości (spokojnie mogę powiedzieć, że bardziej mi się na żywo podobają od produktów oferowanych przez topowe sieciowe sklepy bieliźniarskie).