Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej- Logo - Opinie

Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiejOpinie

ważny od: 24.10.2016
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 24.10.2016
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

Niestety mam wielki biust i nie mam co marzyć o czymś naprawdę wystrzałowym ale wasze staniki są piękne ...Mam tylko trzy punkty na które mocno zwracam uwagę 1. Szerokość ramiączek( dla mnie szersze ) 2. Elementy łączące ( dla mnie kółka)ramiączka 3. problem z pękającymi drutami w miseczce , gdyby można osobno kupić takie druty było by super Poza tym żeby zawsze były dostępne duże rozmiary w różnych kolorach . Jak na moją kieszeń są drogie ale warto wydać tę kasę u was niż kupić tanie i po 2-3 praniach wyrzucić

Skorzystałam z Waszego kalkulatora rozmiarów, ustaliłam, że mam rozmiar 95 E. Zmówiłam 3 biustonosze. Ja mam 95 cm pod biustem, a biustonosze obw. pod biustem 2 egz. - 80 cm, a 1egz. 84 cm. Zaraz odsyłam wszystko, bo przy rozmiarówce wystrzelonej w kosmos to nawet nie potrafię określić jaki rozmiar wg, Was mam, bo mogłabym zamówić inny rozmiar. 15 cm nie da się naciągnąć tkaniną. Tkaniny bardzo ładne, fason też. O miseczkach nie mogę się wypowiedzieć, bo biustonosza nie wkładałam. Jestem bardzo rozżalona, bo cieszyłam się z tych biustonoszy. Korzystam z zakupów bielizny w Cellbes, Ulli Popken czy bonprix i tam nie mam takich problemów. Kolejny raz polska firma rozczarowuje totalnie, czuję się bardzo zawiedziona i w sytuacji bez wyjścia. Zmarnowaliście mój czas.

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

Kostjum który zamówiłam nie pokrywa się z zamówionym rozmiarem.
Nie otrzymałam do dnia dzisiejszego przesyłki...
Zakupiłam nową bieliznę, niestety po jednym użyciu cały szew popuścił.
Zaniżony rozmiar obwodu Mam już sporo biustonoszy firmy Gaia i z wszystkich jestem mega zadowolona. Nie wiem co się stało ale przy tym samym rozmiarze, obwód był stanowczo za mały. Stanik sam w sobie był przepiękny ale rozmiar obwodu pod biustem napewno nie był zgodny z metką. Z wielką przykrością musiałam odesłać .
Mocno zaniżona numeracja
Otrzymałam prośbę o wystawienie opinii, natomiast towar wogóle do mnie nie dotarł. Zapłaciłam za zamówienie 14 sierpnie prze PayU, 20 sierpnia otrzymałam informację że nie zapłaciłam za towar. Po telefonicznej interwencji sprawa się wyjaśniła-oczywiście zamówienie zostało opłacone w dniu jego złożenia. Dziś jest 22 sierpnia - mail z prośbą o opinię, przesyłki nadal nie ma....żenada....