GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (2536) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (14 298)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

5 paź 2023
Opinia o zrealizowanym zamówieniu. Bielizna byłaby piękna gdybym otrzymała ją w zamówionym przez siebie rozmiarze. Zamiast tego otrzymałam bieliznę w rozmiarze 10-15 cm mniejszą w obwodzie pod biustem. W tej sytuacji to chyba duża przesada oczekiwać od klientki zadowolenia. W historii moich zamówień w Waszym sklepie (ogółem 6 sztuk) tylko 2 były we właściwym rozmiarze. Z tych jestem bardzo zadowolona. Są ładne i bardzo wygodne. Chciałabym uzupełnić swoją bieliznę o następne sztuki ale nie dajecie mi okazji. Zamawiając modele przecenione nie przypuszczałam że kolejny raz doznam rozczarowania związanego z nietrafionym rozmiarem. Zakładałam bowiem że wszystkie modele mają teoretycznie ten sam rozmiar. Ale jak widać to tylko teoria.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

29 lis 2023
niezgodne z zamówieniem.

Ze smutkiem stwierdzam, że niestety Polskie mają rozmiary jak wyjdzie.

Niestety miseczki nie trzymają wymiaru jedynie szybka dostawa. Zamówiłam stanik 85 J. Zapoznajcie się Państwo z rozmiarami choćby f-my Triumf i z ich wykonaniem i wyciągniecie wnioski dla siebie.
20 lis 2023

Rozmiarówka do kitu

Niestety, ale coś jest nie tak z podawaną numeracją. Noszę standardowo 80C, natomiast zakupione rzeczy wogóle nie odpowiadają tej numeracji. Jeden był za szeroki a drugi za ciasny w obwodzie.
Zostało źle wysłane zamówienie, jego połowa. Jeden biustonosz prawidłowo wysłany a drugi całkiem inny rozmiar( za mały) tym samym jestemzmuszona go odda i niestety bawić się we zwroty. Zrobiłam jeszcze 1 zamówienie.zobqczymy czy tym razem wszystko będzie zgodne z zamówieniem
7 lis 2023
7 lis 2023
29 paź 2023
Nie trzeba nic poprawiać
25 paź 2023
Fason dla mnie nie do przyjęcia tworzy na biuście pancerz
17 paź 2023
5 paź 2023
16 sie 2023
Dużo poliestru, przez co bielizna jest sztuczna i niemiła w dotyku...
11 sie 2023
Wszystkie biustonosze kupuję w Waszej firmie i leżą rewelacyjnie. Ten zapinany z przodu niestety to niewypał. Kupiłam go ze wzgledu na chorobę Zespół Cieśni w nadgarstkach obu dłoni. Leży niedobrze. Piersi mam ściśnięte. A niestety kartkę oderwałam i nie mam jak go zwrócić.
1 sie 2023
13 lip 2023
Liczyłam na to że wykonanie będzie lepsze. Koronka u góry biustonosza zawija się i nie można jej wyprostować. Kolory inne niż na zdjęciu.
10 lip 2023
Nie mogę ocenić towaru ,którego jeszcze.... niestety nie otrzymałam,długo czekam
16 cze 2023
Znam firmę , biustonosz pewnie jest super , żle sobie wymierzyłam miseczkę i jest dużo za duży ale znalazłam osobę której poleciłam i tak ja nie mam kłopotu i nie ma zwrotu :)
6 cze 2023
Widoczne szwy jak ubrałam sukienkę z dzianiny
SK
Sylwia K.
BĘDZIN
31 maj 2023
Wcale tak nie podtrzymuje biustu jak reklamują , jakość bardzo średnia