GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (2536) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (14 298)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

5 paź 2023
Opinia o zrealizowanym zamówieniu. Bielizna byłaby piękna gdybym otrzymała ją w zamówionym przez siebie rozmiarze. Zamiast tego otrzymałam bieliznę w rozmiarze 10-15 cm mniejszą w obwodzie pod biustem. W tej sytuacji to chyba duża przesada oczekiwać od klientki zadowolenia. W historii moich zamówień w Waszym sklepie (ogółem 6 sztuk) tylko 2 były we właściwym rozmiarze. Z tych jestem bardzo zadowolona. Są ładne i bardzo wygodne. Chciałabym uzupełnić swoją bieliznę o następne sztuki ale nie dajecie mi okazji. Zamawiając modele przecenione nie przypuszczałam że kolejny raz doznam rozczarowania związanego z nietrafionym rozmiarem. Zakładałam bowiem że wszystkie modele mają teoretycznie ten sam rozmiar. Ale jak widać to tylko teoria.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Jestem zadowolona

Skorzystałam z kilku zamówień na przestrzeni kilku lat. Szybka obsługa jeśli chodzi o realizację zamówienia. Szeroki wybór biustonoszy. Rzetelne opinie klientek.
Szybka realizacja zamówienia, rozmiar zgodny z rzeczywistością.
Biustonosze zgodne z opisem. Ładne i wygodne. Polecam
Troszeczkę węszę boki.
Dobre produkty
LZ
2 mar 2024
Zamówiłam biustonosz, który bardzo mi się spodobał. Po otrzymaniu paczki i po przymiarce okazało się, że przy moim stałym rozmiarze obwód jest ok, ale miseczka jest za duża. Nie mam zarzutów w tej sprawie, to się zdarza. Szkoda tylko, że nie ma wymian. Biustonosz był b.dobrej jakości i na żywo był super, niestety wymian nie ma i musiałam odesłać produkt, zostając bez możliwości cieszenia się z wyboru, zwłaszcza, że wykorzystałam już kod zniżkowy na zakup biustonosza, kory się okazał przy moim stałym rozmiarze za dużym.
Biustonosz mimo rozmiaru jaki do tej pory kupowałam okazal sie za duży. Kolor wskazany jako beż byl bardziej różowy niż beżowy. Wykonanie i materiał na najwyższym poziomie
Mogłoby być taniej dla takich klientów jak ja i lepszy wybor jak jest obecnie w dużych rozmiarach
Biustonosz bardzo ładnie trzyma biust. To nie jest mój pierwszy zakup z tej firmy więc rozmiar jest dobrany idealnie, niestety pod wieczór troszkę uciska pod żebrami.

pierwszy raz kupowałam z gaji Więc… muszę troche pochodzić

pierwszy raz kupowałam z gaji Więc muszę trochę pochodzić muszę trochę Pochodzić

Biustonosz ładny

Biustonosz ładny, delikatna kolorystyka,miseczka mniejsza jak w innych modelach
18 lut 2024
Świetna bielizna .Chociaż ostatnie zamówienie chyba nie trafiłam z rozmiarem.
27 sty 2024
Produkty są dobre gatunkowo , niestety tym razem nie trafiłam w rozmiar