GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (2536) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (14 298)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

5 paź 2023
Opinia o zrealizowanym zamówieniu. Bielizna byłaby piękna gdybym otrzymała ją w zamówionym przez siebie rozmiarze. Zamiast tego otrzymałam bieliznę w rozmiarze 10-15 cm mniejszą w obwodzie pod biustem. W tej sytuacji to chyba duża przesada oczekiwać od klientki zadowolenia. W historii moich zamówień w Waszym sklepie (ogółem 6 sztuk) tylko 2 były we właściwym rozmiarze. Z tych jestem bardzo zadowolona. Są ładne i bardzo wygodne. Chciałabym uzupełnić swoją bieliznę o następne sztuki ale nie dajecie mi okazji. Zamawiając modele przecenione nie przypuszczałam że kolejny raz doznam rozczarowania związanego z nietrafionym rozmiarem. Zakładałam bowiem że wszystkie modele mają teoretycznie ten sam rozmiar. Ale jak widać to tylko teoria.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

29 gru 2023
Bardzo źle uszyta miseczka. Miała być typu minimizer a sterczy jak piramidka. Nie zbiera piersi i ogólnie bardzo źle leży
20 sty 2024

Niezadowolona

Zapinania biustonosza strasznie cisną, nie są obszyte materiałem. Miseczki biustonosza super.
18 sty 2024
Stanika nie da się nosić, ma tak ostre wykończenia przy zapięciu że robi rany na plecach.
24 gru 2023
Obwód pod biustem zdecydowanie mocno zanizony. Towar zwracam. Szkoda.
Rozmiar zupełnie nie pasujący. 85 wypada jak 75, maksymalnie 80.
29 lis 2023
niezgodne z zamówieniem.
5 paź 2023
10 maj 2023
Popsuła się jakość w stosunku do tego co było w ofercie 2 lata temu. Biustonosz kupiłam według tabeli rozmiarów ze strony, wzięłam nawet trochę mniejszy obwód od tego z waszych wyliczeń, a i tak jest za szeroki, rozciągnął się bardzo szybko i podchodzi do góry. Niewygodny stanik. Pierwszy raz od was!
6 kwi 2023

Pierwszy raz niezadowolona ;-)

Pierwszy raz byłam zmuszona odesłać bieliznę. Zawsze zamawiam ten sam rozmiar stanika i zawsze pasuje, a tym razem niestety był za ciasny w obwodzie. Bardzo żałuję, bo model przepiękny. Oczywiście ten fakt nie zniechęci mnie do kolejnych zakupów u Was, bo od lat kupuję tylko bieliznę GAIA.

Ze smutkiem stwierdzam, że niestety Polskie mają rozmiary jak wyjdzie.

Niestety miseczki nie trzymają wymiaru jedynie szybka dostawa. Zamówiłam stanik 85 J. Zapoznajcie się Państwo z rozmiarami choćby f-my Triumf i z ich wykonaniem i wyciągniecie wnioski dla siebie.
20 lis 2023

Rozmiarówka do kitu

Niestety, ale coś jest nie tak z podawaną numeracją. Noszę standardowo 80C, natomiast zakupione rzeczy wogóle nie odpowiadają tej numeracji. Jeden był za szeroki a drugi za ciasny w obwodzie.
10 lip 2023
Nie mogę ocenić towaru ,którego jeszcze.... niestety nie otrzymałam,długo czekam
17 paź 2023