GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (2716) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (14 564)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

5 paź 2023
Opinia o zrealizowanym zamówieniu. Bielizna byłaby piękna gdybym otrzymała ją w zamówionym przez siebie rozmiarze. Zamiast tego otrzymałam bieliznę w rozmiarze 10-15 cm mniejszą w obwodzie pod biustem. W tej sytuacji to chyba duża przesada oczekiwać od klientki zadowolenia. W historii moich zamówień w Waszym sklepie (ogółem 6 sztuk) tylko 2 były we właściwym rozmiarze. Z tych jestem bardzo zadowolona. Są ładne i bardzo wygodne. Chciałabym uzupełnić swoją bieliznę o następne sztuki ale nie dajecie mi okazji. Zamawiając modele przecenione nie przypuszczałam że kolejny raz doznam rozczarowania związanego z nietrafionym rozmiarem. Zakładałam bowiem że wszystkie modele mają teoretycznie ten sam rozmiar. Ale jak widać to tylko teoria.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Szczerze polecam

Zamówiony produkt zgodny z opusem i nawet ładniejszy niż na zdjęciu. Profesjonalna obsługa, natychmiastowy, miły kontakt z osobami firmy GAIA. Życzliwość i wyrozumiałość w sytuacji, gdzie koniecznym było wysłanie produktu po raz drugi (z mojej winy) serdecznie polecam zakupy w tym sklepie. Izabela

Bielizna Gaia idealna i niepowtarzalna❣️

Idealna bielizna dla mnie, dopasowana do ciała ikomfort w używaniu. Niepowtarzalne kolory, wzornictwo. Mam 59 lat i dzięki komplom bielizny Gaia - a mam tylko takie,czuję się zadbana i bardzo kobieco.
Od lat noszę bieliznę tej firmy i wciąż jestem bardzo zadowolona. Ogromny wybór rozmiarów i kroju co jest mega ważne dla dobrego dopasowania biustonosza.

Super towar, super sprzedawca!!!!

Staniki bardzo dobrej jakości. Super się noszą. Wygodne, dopasowane, spełniające moje oczekiwania. Cały proces od zamówienia do dostawy - bez zastzreżeń.
6 kwi 2024
Wszystko super. Dostawa bardzo szybka. Zamówienie zrealizowane bez problemów. Produkty bardzo dobrej jakości. Bielizna piękna. Pozdrawiam Iwona
Produkty wysokiej jakości,szybka dostawa,polecam serdecznie,jak zawsze od firmy Gaia,dziękuje że jesteście nigdy nie zawiodłam się na jakości.
Robię tam zakupy nie pierwszy raz. Uwielbiam tą bieliznę. Porządna jakość, dobre wykonanie, sporo modeli na duży biust. Szybka wysyłka.
Bielizna bardzo ładna. Wydaje się być wygodna,ale to wyjdzie w użytkowaniu. Paczkę dostałam dziś więc nic więcej nie mogę powiedzieć.
Wspaniałe biustonosze, idealnie dopasowane, bardzo wygodne, dobrze zbierają biust. Zamówiłam 3 i wszystkie pasują idealnie. Polecam!
Niesamowite są te biustonosze, nie dość że wygodne, idealnie dopasowane, ładnie zbierają i utrzymują duży biust to są śliczne :)
Ekstra, polecam! Biustonosze bardzo dobrej jakosci. Rozmiar raz sprawdzony zawsze pasuje. Super szybka i bezproblemowa dostawa
Najlepsze biustonosze jakie do tej pory miałam. Jeżeli rozmiar jest dobrany leżą idealnie a dodatkowo są piękne i zmysłowe.
Zakupiłam strój kąpielowy. Jest piękny, mega fajnie obszyty, leży idealnie. Cena nie była niska, ale jakość bardzo wysoka.
Biustonosze pięknie wykonane i ładnie się prezentują.Jeden minus taki że przy dużym biuście 2 haftki to za mało

Rzetelny sklep z wysokiej jakości bielizną

Wysokiej jakości bielizna. Dobrze skrócona, przyjemne materiały, wygodna. Szybka wysyłka, bezproblemowe zwroty.
23 mar 2024
Biustonosz idealnie dopasowany bardzo ładny. Obsługa klienta bardzo dobra, szybka dostawa, dobrze zabezpieczona.
Bardzo dobrze wykonana bielizna,zgodność z rozmiarem.Jestem zadowolona,tym bardziej że zakupy były z rabatem.
bardzo szybka dostawa, dobrze przedstawione produkty na stronie- duzo zdjec, odpowiednie tabele rozmiarów
6 kwi 2024
Uwielbiam wasza bieliznę, mam tylko zestawy od Was. Jak są promocje, nie ukrywam , kupuje kilka sztuk

udany zakup

Bardzo korzystna promocja, dziękuję, jestem już stała klientką ze względu na jakość. Udany zakup.