Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej- Logo - Opinie

Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiejOpinie

ważny od: 24.10.2016
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 24.10.2016
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

Niestety mam wielki biust i nie mam co marzyć o czymś naprawdę wystrzałowym ale wasze staniki są piękne ...Mam tylko trzy punkty na które mocno zwracam uwagę 1. Szerokość ramiączek( dla mnie szersze ) 2. Elementy łączące ( dla mnie kółka)ramiączka 3. problem z pękającymi drutami w miseczce , gdyby można osobno kupić takie druty było by super Poza tym żeby zawsze były dostępne duże rozmiary w różnych kolorach . Jak na moją kieszeń są drogie ale warto wydać tę kasę u was niż kupić tanie i po 2-3 praniach wyrzucić

Skorzystałam z Waszego kalkulatora rozmiarów, ustaliłam, że mam rozmiar 95 E. Zmówiłam 3 biustonosze. Ja mam 95 cm pod biustem, a biustonosze obw. pod biustem 2 egz. - 80 cm, a 1egz. 84 cm. Zaraz odsyłam wszystko, bo przy rozmiarówce wystrzelonej w kosmos to nawet nie potrafię określić jaki rozmiar wg, Was mam, bo mogłabym zamówić inny rozmiar. 15 cm nie da się naciągnąć tkaniną. Tkaniny bardzo ładne, fason też. O miseczkach nie mogę się wypowiedzieć, bo biustonosza nie wkładałam. Jestem bardzo rozżalona, bo cieszyłam się z tych biustonoszy. Korzystam z zakupów bielizny w Cellbes, Ulli Popken czy bonprix i tam nie mam takich problemów. Kolejny raz polska firma rozczarowuje totalnie, czuję się bardzo zawiedziona i w sytuacji bez wyjścia. Zmarnowaliście mój czas.

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

dobre wykonanie biustonosza, trudny wybór właściwego rozmiaru wg tabela wymiarowa
Od lat używam bielizny Gaia, pięknie wykonana i opakowana. Jeśli chodzi o ostatni zakup 3 biustonisze to jestem zawiedziona bo rozmiar obwodu zaniżony
Bieliznę Gaia uwielbiam i kupuję od lat. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej
Dziękujemy za opinię, czy możemy zrobić coś by była jeszcze lepsza ?
Zakupiony towar odpowiada ofercie. Jestem zadowolona i chętnie polecam innym klientom.
Odpowiedź ze sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej
Dziękujemy za opinię :) Jednocześnie chcemy dopytać co miało wpływ na wystawienie 4 z 5 gwiazdek? Co powinniśmy poprawić? będziemy wdzięczni za odpowiedź.
Szybką wysyłka, a przede wszystkim super jakość.
Odpowiedź ze sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej
Dziękujemy za opinię, jak moglibyśmy poprawić to, co nie do końca panią zadowoliło? Bardzo prosimy o odpowiedź, chcemy być coraz lepsi dla naszych klientów.
piękne wzornictwo i dobre materiały oraz staranne wykonanie.
Błyskawicza wysyłka, duże wachlarz rozmarów. Niestety, nowe biustonosze wykonane są z gorzegi, bardziej szorstkiego/cieńszego materiału.
Odpowiedź ze sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej
Bardzo zależy nam na poprawie każdego pani odczucia. Prosimy o podzielenie się z nami szczegółami, byśmy mogli w przyszłości wprowadzić zmiany i zapobiegać takim niedogodnościom. Pozdrawiamy
Biustonosz beżowy ma tę zaletę, że nie jest widoczny pod białą bluzką, ostatni zakup jest trafny, dobrze leży
Fason super leży, piersi mają naturalny kształt, ładnie zbiera.
Strój kąpielowy ,jest piękny ,ale tak jakby ciut, ciut za duże miseczki .ale ogólnie , to Francja elegancja.
Kupuję ten biustonosz głównie dlatego że już go mam i wiem, że będzie pasować. Miska jest bardzo dobra, minusem są ramiączka, nieco za szerokie.
Wykonanie z dobrego materiału i staranne wykończenie .