Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej- Logo - Opinie

Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiejOpinie

ważny od: 24.10.2016
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 24.10.2016
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

Niestety mam wielki biust i nie mam co marzyć o czymś naprawdę wystrzałowym ale wasze staniki są piękne ...Mam tylko trzy punkty na które mocno zwracam uwagę 1. Szerokość ramiączek( dla mnie szersze ) 2. Elementy łączące ( dla mnie kółka)ramiączka 3. problem z pękającymi drutami w miseczce , gdyby można osobno kupić takie druty było by super Poza tym żeby zawsze były dostępne duże rozmiary w różnych kolorach . Jak na moją kieszeń są drogie ale warto wydać tę kasę u was niż kupić tanie i po 2-3 praniach wyrzucić

Skorzystałam z Waszego kalkulatora rozmiarów, ustaliłam, że mam rozmiar 95 E. Zmówiłam 3 biustonosze. Ja mam 95 cm pod biustem, a biustonosze obw. pod biustem 2 egz. - 80 cm, a 1egz. 84 cm. Zaraz odsyłam wszystko, bo przy rozmiarówce wystrzelonej w kosmos to nawet nie potrafię określić jaki rozmiar wg, Was mam, bo mogłabym zamówić inny rozmiar. 15 cm nie da się naciągnąć tkaniną. Tkaniny bardzo ładne, fason też. O miseczkach nie mogę się wypowiedzieć, bo biustonosza nie wkładałam. Jestem bardzo rozżalona, bo cieszyłam się z tych biustonoszy. Korzystam z zakupów bielizny w Cellbes, Ulli Popken czy bonprix i tam nie mam takich problemów. Kolejny raz polska firma rozczarowuje totalnie, czuję się bardzo zawiedziona i w sytuacji bez wyjścia. Zmarnowaliście mój czas.

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

Wczoraj
Bielizna piękna i sprawdzona od wielu lat. Tabela rozmiarów zgodna z rzeczywistością
Wczoraj
Zgodne z opisem, rozmiar dopasowany. Wszystko ok.
Wygodne, dobrze skrojone...super
Wszystko jest ok, bardzo lubię tę markę.
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Bielizna tej marki to świetna jakość za rozsądną cenę. Niestety sklep internetowy nie zapewnia darmowego zwrotu. W sklepie internetowym nie można dokonać wymiany produktu na wiekszy/mniejszy rozmiar.
Rozmiar jest odpowiedni nigdzie nie uciska kolor też taki jak na zdjęciu.
Bielizna dla każdej kobiety- nie tylko z okładek czasopism;) Jakość i precyzja - to wyróżnia te firmę:) Trudno znaleźć w sprzedaży równie piękne i efektowne koszulki midi. Może to dla Gaia nowe wyzwanie?🤔😊
Super jakość towaru, responsywnosc sprzedającego, łatwe zwroty i zakupy, znakomity kontakt ze sprzedającym
Biustonosze są bardzo wygodne i ładnie się prezentują.
dobre wykonanie biustonosza, trudny wybór właściwego rozmiaru wg tabela wymiarowa