E-Fabulo

Brak opinii

Nieważny

Firma E-Fabulo nie uzyskała certyfikatu Trusted Shops.

Ochrona Kupującego nieaktywna

„Zakupy w firmie E-Fabulo nie są objęte Ochroną Kupującego Trusted Shops.”
Dowiedz się więcej o Znak jakości Trusted Shops

Nie ma jeszcze żadnych opinii

Nowe opinie pojawią się tutaj po ich opublikowaniu.

Informacje o firmie

Fabulo.pl to księgarnia internetowa, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Nowości czytelnicze, piękne albumy, najwyższej jakości atlasy, poradniki a także wspaniałe książki dla najmłodszych – to i wiele więcej kupisz u nas w doskonałych cenach. Wieloletnie doświadczenie na rynku wydawniczym, jakie za nami stoi, daje nam możliwość zapewnienia naszym klientom bogatego doboru asortymentu. Jednak w pierwszej kolejności stawiamy na wysoką jakość obsługi klienta. Chcemy, żeby każdy klient poczuł się u nas komfortowo. Staramy się dbać o Państwa wygodę przede wszystkim dzięki szybkim wysyłkom i wygodnym systemom płatności. Wysokie rabaty i ciekawe promocje, które przygotowujemy dla naszych klientów dają możliwość zrobienia wymarzonych zakupów bez konieczności nadwyrężania domowego budżetu. Cały czas poszerzany asortyment z kolei stwarza możliwość kupienia w jednym miejscu zarówno książek dla dzieci, jak i powieści dla dorosłych czytelników a przy okazji - wyposażenia domowej biblioteczki w pomoce dydaktyczne czy fantastyczne albumy. Zapraszamy na zakupy! Zespół Fabulo.pl
Odwiedź stronę internetową

Kontakt

E-FABULO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adamów 7a
05-825 Adamów
Polska

Nr w rejestrze handlowym

REGON 52166641900000

Osoba uprawniona do reprezentowania firmy

Edward Baranowski

Kategorie