Global Water - filtry do wody- Logo - Opinie

Global Water - filtry do wody

Opinie (622) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1835)

Ważny od: 22 sty 2021
Global Water - filtry do wody spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 lip 2023
Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Cierpliwie, rzeczowo i profesjonalnie. Super przygotowane i zabezpieczone na czas przesyłki. Podłączenie proste i intuicyjne. Kwestia doświadczeń z wodą... to zupełnie inny wymiar smaku wody, kawy i herbaty. Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad decyzją... nie trać czasu :) Bardzo dziękuje i cieszę się że mogę korzystać z produktu.
WŚ

dzień dobry .... firma Global Water jest beznadziejna rzadko pisze opnie negatywne ale wy zasłużyliście jak nikt, od czego tu zacząć, na waszych tronach reklamujecie się że doradzacie , montujecie .... czyli kompleksowa obsługa, ok.... już byłem zadowolony ... poprosiłem o dobranie zestawu filtrów dla poczyszczenia i uzdatnienia wody na cały ... pani prosiła mnie o zrobienie zdjęcia gdzie filtry maja być zainstalowane, po wysłaniu zdjęć dostałem wiadomość , żebym sobie wszedł na ich stronę i pod linkami które mi wysłał cos sobie wybrała , ponieważ ona mi nic specjalnie nie doradzi bo pan montażysta stwierdził że nie zawile wejdzie do we wskazane miejsce bez gruntownej przeróbki instalacji, i tyle w tym temacie ... dość że się nic nie dowiedziałem, to jeżeli chodzi o montaż też obszedłem się smakiem, postanowiłem na własna rękę zakupić filtry, wkłady elementy instalacji ( kolanka. węże itd) .... całe zakupu wyszły nie całe dwa tyś zł... i dotarło domenie przeglądają stronę GW że jakbym zamówił stację uzdatniania wody za 10 tyś pln pewnie by mnie inaczej obsłużyli albo się mylę... obym się mylił ale wyjątek nie potwierdza reguły, wracając do montażu , musiałem dokupić kilka rzeczy i zamówić hydraulika za jakieś 400 zł który ostatecznie mi zamontował zestaw filtrów, i zostało mi kilka elementów których nie wykorzystałem do montażu , które postanowiłem zwrócić do GW, i też tak uczyniłem po czym dostałem email że na zwroty jest tylko 14 dni ... no i nie mogą mi zwrócić pieniędzy ale jak im dopłacę 25 zł to odeślą mi produkty , które im wysłałem odeślą... TADAM super firma klawo jak cholera

Opinie nt. sklepu Global Water - filtry do wody

31 mar 2024
Zamówienie kompletne, dotarło sprawnie. Montaż i podłączenie łatwe jeżeli ktoś kiedyś miał w ręku wiertarkę, potrzebne wiertło 5mm i 12mm do drewna. Filtr na wysokość zajmuje trochę mniej miejsca niż zakładałem, górne elementy mogą być lekko złożone dzięki temu mieści się pod zlewem. Zbiornik na wodę może też być w pozycji poziomej, co ułatwiło zmieszczenie go w szafce pod zlewem. Uwaga na grubość blatu do wylewki - przy bardzo grubych blatach nie da się jej zamontować bo nie da się złapać gwintu od spodu, trzeba szukać innej wylewki niż w zestawie. Przed montażem warto zaopatrzyć się w czystą wazelinę do przesmarowania uszczelek przed dokręceniem. No i warto przed zakupem sprawdzić ciśnienie - u mnie było 2,4 bara stąd nie było wyjścia i wersja z pompą (jak ktoś ma 2 razy wyższe to wystarczy inny model bez pompy). Mój zużywa prąd ale małe straty wody no i w wersji ze zbiornikiem woda leci od razu więc silnik + zbiornik wersja full wypas. Do tego wyświetlacz stanu wody, płukania membrany. Nie wiem tylko czy da się go przyciemnić bo świeci cały czas (pod szafką więc nie przeszkadza ale jakiś prąd pobiera) albo ściszyć jeżeli p p m chwilowo przekracza 005. Woda osmotyczna z jednej wylewki idzie do czajnika na kawę czy herbatę a z mineralizatora do picia bezpośrednio.

System odwróconej osmozy Turbo H2O

Załączam wyniki wody miernikiem TDS przed i po filtracji. Nie wiem dlaczego tak długo zwlekałem z zakupem systemu odwróconej osmozy. Przed zakupem nie znalazłem opinii dotyczących tego konkretnego urządzenia, a do zakupu przekonała mnie możliwość mineralizacji wody i pompka przyspieszająca podawanie odfiltrowanej wody, a także pewność, że uda mi się to wszystko zmieścić w szafce obok zlewu. Potwierdzam jest wystarczająco szybko, a woda lepiej smakuje ;)

Filtr wody Compact Redox Duo - SUPER

Po prawie miesiącu szukania odpowiedniego filtra do wody od Bluewater Cleone Balance po inne przepływowe Kuna prestige oraz z pojemnikiem na wodę Kuna system i inne za 2000zł do 5000zł natrafiłem na tą firmę i się nie zawiodłem. Filtr niczym nie ustępuje powyższym a cena też nie szokuje. Polecam ten filtr, bardzo łatwy montaż, super wylewka, zgrabne urządzenie, filtry w przystępnej cenie no i bez pojemnika na wodę. Woda pyszna i do tego zdrowa. POLECAM

Całkiem dobrze

Na plus. W miarę szybka wysyłka, do 48h. Bardzo dobra jakość produktów. Możliwość odbioru osobistego. Bardzo miła obsługa. Jedyny minus. Poza standardowymi produktami, maja kilka "magicznych filtrow" których działanie nie ma podstaw naukowych

Godne polecenia

Szybka wysyłka, produkt wysokiej jakości. Bezproblemowy montaż, choć w zestawie brak instrukcji - w razie potrzeby trzeba sięgnąć do dokumentacji na stronie. Polecam.

Wszystko jest OK. Filtr działa

Wszystko było OK tylko zabrakło drugiego kolanka, ale z montażem dałem radę i wszystko działa.
UW
Ula W.
Poznań

Wszystko super

Możecie spróbować obniżyć koszt dostawy ;). Reszta na najwyższym poziomie.
30 mar 2024

Jak najbardziej polecam. Jak narazie dobry produkt. Szybka wysyłka .
Jestem bardzo zadowolony, żałuję że wcześniej nie kupiłem tego filtra
Używam dopiero od tygodnia czajnik bez osadu więc jestem zadowolona
Łatwość zamówienia, szybkość realizacji, dobry kontaky

jakość

zgodnie z zamówieniem, bardzo dobra jakość produktów
Wszystko w jak najlepszym porządku, polecam
Dobre wsparcie techniczne. Szybka pomoc.
Szybko, sprawnie, towar zgodny z opisem.
Wszystko sprawnie,profesjonalniie,ok.
Jak zawsze firma godna polecenia

Szybko, sprawnie, bezproblemowo!
Sprawnie, zgodnie z zamówieniem.

Wszystko zgodne z zamówieniem.