Global Water - filtry do wody- Logo - Opinie

Global Water - filtry do wodyOpinie

ważny od: 22.01.2021
Sklep Global Water - filtry do wody został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Global Water - filtry do wody można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 22.01.2021

Opinie nt. sklepu Global Water - filtry do wody

Filtr wody osmoza Cristalle 400 M to strzał w 10. Całość jest bardzo ładnie 'upakowana' w obudowę przypominającą komputer. Woda jest filtrowana na bieżąco a to jest największa zaleta w odniesieniu do modeli ze zbiornikiem. Jeśli ktoś chciałby podłączyć filtr do lodówki (gdyż jest to lepszym rozwiązaniem niż wylewka z racji nowoczesnych lodówek, które posiadają kranik do wody) trzeba się trochę nagimnastykować i wymienić trójnik na zwykłe kolanko przy filtrze węglowym, żeby zamnkąć 2gą wylewkę. Ceny filtrów również nie powalają (65zł co pół roku). Podsumowując wyeliminowaliśmy bakterie z wody właśnie za pomocą osmozy (potwierdzone badaniami w laboratorium). Polecam wszystkim, którzy cenią sobie wysoką jakość wody.

Witam. W tej sprawie dzwoniłem. Jakaś Pani podała mi telefon na reklamację, do której się nie mogłem dodzwonić. Otóż, w czym rzecz. Zakupiłem u Was w sklepie m/inn. (Chiński) filtr do wody z reduktorem (regulatorem) ciśnienia (do spr. w zam). I co się okazuje - po pokazaniu go mojemu Panu wykonawcy, który ma instalować go przed stacją – oznajmił - coś pan kupił (za ba.........), a ja się pytam – dlaczego (i odpowiadam Mu), że poza oszukaniem (potrzebna była śrenica ø 25 – jak dzwoniłem do sklepu przed zakupem Pani mnie poinformowała, że w kąplecie są złączki /półsrubunki/ dla obu srednic ¾ i 1” ) - a okazuje się to nie prawdą, a po zatem (mówię Mu) patrz Pan jak ładnie jest towar opakowany – wszystkie części uszczelki są (po za tymi oszukanymi złączkami) a on na to odpowiada, Panie (i pokazuje mi) wdzisz Pan tu ten kurek spustowy u spodu klosza do spustu przy płukaniu filtra (ja mu odpowiadam – i co z tego, a On mi na to) lata to jak pijany zając (ja dalej optując przy swoim i co z tego) On mi odpowiada, Panie daje 100% gwarancji że tu w tym miejscu będzie lało (jak scebra) i oznajmij mi żebym szukał innego zamiennika i sobie poszedł. Po tym fakcie dzwoniłem (próbowałem) jak na wstępie wspomniałem do reklamacji, do której się nie mogłem dodzwonić (cisza w eterze). Może mylnie mi podano telefon a może i ja nieopatrznie źle zapisałem. Więć jeszcze raz zadzwoniłem do mojego Pana wykonawcy i zasugerowałem, że morze trzeba to sprawdzić fizycznie poprzez jakąś przylgę z uszczelką (żeby nie zniszczyć czegoś) bezpośrednio połączyć do sieci z ciśnieniem i wówczas się okaże jak będzie. Jeszcze raz potwierdził swoją gwarancję jak na wstępie i oznajmił – dla pańskiego spokoju, jak przyjadę z kursu -(jakiegoś serwisu) - w sobotę przyjadę i coś tam wykombinuję. No i czekam do soboty a termin reklamacji leci. Pozdrawiam. PS. Jak bym miał odebrany telefon to bym to w 2 zdaniach powiedział – a tu tyle pisania, no i taka nie stety ocena (jak na razie).

Opinie nt. sklepu Global Water - filtry do wody

Szybko i sprawnie. Jesli trzeba doradzaja przez telefon.
bardzo szybka wysylka, dobra komunikacja
Wszystko jest ok i pełen profesjonalizm.
Filtr zgodny z opisem i się sprawdza.
Szybko i zgodnie z zmówieniem
Szybko i sprawnie.
Sprawnie i szybko.