Global Water - filtry do wody- Logo - Opinie

Global Water - filtry do wody

Opinie (624) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1830)

Ważny od: 22 sty 2021
Global Water - filtry do wody spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 lip 2023
Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Cierpliwie, rzeczowo i profesjonalnie. Super przygotowane i zabezpieczone na czas przesyłki. Podłączenie proste i intuicyjne. Kwestia doświadczeń z wodą... to zupełnie inny wymiar smaku wody, kawy i herbaty. Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad decyzją... nie trać czasu :) Bardzo dziękuje i cieszę się że mogę korzystać z produktu.
WŚ

dzień dobry .... firma Global Water jest beznadziejna rzadko pisze opnie negatywne ale wy zasłużyliście jak nikt, od czego tu zacząć, na waszych tronach reklamujecie się że doradzacie , montujecie .... czyli kompleksowa obsługa, ok.... już byłem zadowolony ... poprosiłem o dobranie zestawu filtrów dla poczyszczenia i uzdatnienia wody na cały ... pani prosiła mnie o zrobienie zdjęcia gdzie filtry maja być zainstalowane, po wysłaniu zdjęć dostałem wiadomość , żebym sobie wszedł na ich stronę i pod linkami które mi wysłał cos sobie wybrała , ponieważ ona mi nic specjalnie nie doradzi bo pan montażysta stwierdził że nie zawile wejdzie do we wskazane miejsce bez gruntownej przeróbki instalacji, i tyle w tym temacie ... dość że się nic nie dowiedziałem, to jeżeli chodzi o montaż też obszedłem się smakiem, postanowiłem na własna rękę zakupić filtry, wkłady elementy instalacji ( kolanka. węże itd) .... całe zakupu wyszły nie całe dwa tyś zł... i dotarło domenie przeglądają stronę GW że jakbym zamówił stację uzdatniania wody za 10 tyś pln pewnie by mnie inaczej obsłużyli albo się mylę... obym się mylił ale wyjątek nie potwierdza reguły, wracając do montażu , musiałem dokupić kilka rzeczy i zamówić hydraulika za jakieś 400 zł który ostatecznie mi zamontował zestaw filtrów, i zostało mi kilka elementów których nie wykorzystałem do montażu , które postanowiłem zwrócić do GW, i też tak uczyniłem po czym dostałem email że na zwroty jest tylko 14 dni ... no i nie mogą mi zwrócić pieniędzy ale jak im dopłacę 25 zł to odeślą mi produkty , które im wysłałem odeślą... TADAM super firma klawo jak cholera

Opinie nt. sklepu Global Water - filtry do wody

dzień dobry ... jesteście beznadziejni i nie szanujecie klientów

Nie polecam zakupów

W zestawie filtrów GW-SET-C100 jakie zamówiłem były dwa GW-PS5-L25-Q ale za to dostałem dwa GW-PS1-L25-Q Niestety zauważyłem to dopiero po zamontowaniu Drugim Problemem jest filtr GW-CCA-L2-Q z dolnego połączenia wypływa woda musiałem zamontować stary. Po zgłoszeniu reklamacji dostałem odpowiedź że w pierwszym przypadku nie ma różnicy czy będzie GW-PS1-L25-Q czy GW-PS5-L25-Q chociaż poczytałem na ten temat i jest a do drogiego problemu dostałem film jak poprawić uszczelnienie w filtrze. Jakbym chciał zestaw docsamidxielnego złożenie to robilbym zakupy w Ikea. Znalazłem juz sklep z wymiennymi filtrami gdzie vede się zaopatrywał
dostałem uszkodzoną lampę UV. zamawiałem z wyprzedzeniem czasowym i ponieważ była bardzo dobrze zapakowana, nie chciałem jej otwierać, aby do czasu wymiany była bezpieczna. Niestety po zgłoszeniu zostałem zbyty przez firmę i nie uznano reklamacji po miesiącu od otrzymania.
9 wrz 2023
Filtr Neptun od razu po podłączeniu okazał się być nieszczelny i to na wewnętrznych fabrycznych połączeniach. Pomimo tego iż firma zapewnia sprawdzenie szczelności urządzenia jeszcze przed jego wysłaniem. Szafka zlewozmywakowa zalana :-( Omijać z daleka i to szerokim łukiem
Odpowiedź ze sklepu Global Water - filtry do wody
25 wrz 2023
Szanowny Panie, dziękujemy za informację. Zachęcamy do reklamacji - może to Pan zrobić przez formularz reklamacyjny na naszej stronie internetowej: https://sklep.osmoza.pl/reklamacja-f-5.html
23 lis 2023
Filtr nie działa. 1. Mimo wykupionej uslugi testu filtr nie działa. 2. Dział techniczny do godziny 14 to jakiś żart. 30min czekam na linii i ciagle nic. 3. Nie wzieto pod uwage wiadomości jaką dodałem w formularzu.
Odpowiedź ze sklepu Global Water - filtry do wody
Panie Arkadiuszu, zachęcamy do złożenia reklamacji na system, który Pan zakupił. Prosimy, żeby załączył Pan opis problemu lub film z pracy urządzenia oraz zdjęcia zamontowanego filtra. Bez tych informacji ciężko nam powiedzieć, z czego wynika zła praca filtra, ponieważ podczas testu wszystko działało prawidłowo, o czym świadczy certyfikat oraz nagranie na naszym systemie monitoringu. Co do informacji z formularzu - zachęcamy następnym razem aby przed zakupem konsultować się z działem sprzedaży, ponieważ by móc odpowiednio dobrać produkty, potrzebujemy uzyskać więcej informacji co do: celu oczyszczania wody, miejsca podłączenia oraz specyfikacji.
RJ
Robert J.
Zamówienie na filtry złożyłem na podstawie porady telefonicznej działu pomocy technicznej. Niestety otrzymane filtry nie pasują do RO 1200