Global Water - filtry do wody- Logo - Opinie

Global Water - filtry do wody

Opinie (620) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1819)

Ważny od: 22 sty 2021
Global Water - filtry do wody spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 lip 2023
Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Cierpliwie, rzeczowo i profesjonalnie. Super przygotowane i zabezpieczone na czas przesyłki. Podłączenie proste i intuicyjne. Kwestia doświadczeń z wodą... to zupełnie inny wymiar smaku wody, kawy i herbaty. Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad decyzją... nie trać czasu :) Bardzo dziękuje i cieszę się że mogę korzystać z produktu.
WŚ

17 gru 2023
Brak możliwości zamiany zbiornika z zestawu osmozy na inny mi pasujący. W efekcie mam dwa, bo musiałem dokupić odpowiedni. Ten z zestawu nie potrzebny. Brak informacji na stronie sklepu, że do montażu zakupionego oddzielnie drugiego zbiornika potrzebna jest przejsciówka, w wyniku czego musiałem drugi raz zamówić przejsciowkę , której koszt to ok. 4 zl. a w sklepie trzeba złożyć zamówienie na kwotę powyżej 20 żeby łaskawie zrealizowali zamówienie. Kpiny i złodziejstwo bo wymusili na mnie tym samym zakup innego przedmiotu, żebym mógł zamowić potrzebną mi przejsciowkę. Koszt przesyłki o zgrozo najtańszy za 17 zł! Po otrzymaniu przesyłki stwierdziłem połamane kolanko na wyjściu z filtrów. Po kontakcie z biurem reklamacji pani poinformowała, że często dochodzi w transporcie do takich uszkodzeń więc w zestawie jest nowe i żeby sobie wymienić. Skoro często dochodzi do uszkodzeń to znaczy, że jest potrzeba zmiany sposobu pakowania na czas wysyłki, a nie że klient po otrzymaniu przesyłki pierwsze co ma zrobić to wymienić połamane elementy na nowe! Poza tym kolanko było tak pęknięte,że wymiana bez metalowego wykrętaka była niemożliwa. Byłem stałym klientem Global Water gdzie zamówiłem w sumie u nich w przeciągu lat produkty na wartość kilkunastu tysięcy złotych. Było to moje ostatnie zamówienie w tym sklepie. Widać stali się naciągaczami nie dbającymi o klienta.

Opinie nt. sklepu Global Water - filtry do wody

Całkiem dobrze

Na plus. W miarę szybka wysyłka, do 48h. Bardzo dobra jakość produktów. Możliwość odbioru osobistego. Bardzo miła obsługa. Jedyny minus. Poza standardowymi produktami, maja kilka "magicznych filtrow" których działanie nie ma podstaw naukowych
Towar zgodny z opisem. Ekspresowa dostawa.
18 lut 2024
Zdecydowana poprawa jakości wody
11 lut 2024
17 lut 2024
11 lut 2024
6 sty 2024
Odpowiadać na zadane pytania dotyczące zamówienia. Do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi
ok
4 wrz 2023

Polecam.

Spełnia moje oczekiwanie na jedną osobę. Zajmuję mało miejsca. Dobrze filtruje. Wymiana wkładu filtrującego dopiero po roku. Polecam.
5 lip 2023
Urządzenie działa świetnie i sprawia wrażenie takiego z najlepszej półki. Zamówiłem test urządzenia ale pomimo tego po zainstalowania filtr miał nieszczelność. Po otwarciu pokrywy okazało się że jedno z połączeń było luźne.
21 lis 2023
Podobała mi się szybka realizacja zamówienia. Tylko mała uwaga że pomiar wody przez filtry jest gorszy jak bezposrednio z kranu
22 wrz 2023
Filtr się sprawdza w swoim działaniu ,herbata i kawa mają smak polecam
9 paź 2023
Woda nabiera innego dobrego smaku… bardzo jestem zadowolona
10 gru 2023
Przesyłka OK, lecz pudełko rozerwane z boku (za słabo sklejone taśmą)
4 lip 2023