sklep.benedetto.com.pl

Produkty Klasztorne Tradycyjne i Naturalne

Opis
Benedetto jest firmą specjalizującą się w dystrybucji produktów klasztornych, regionalnych i lokalnych najwyższej jakości artykułów spożywczych – produktów zdrowej żywności, wytwarzanych ekologicznie przy zastosowaniu tradycyjnych metod i receptur. Dodatkowo w ofercie posiadamy książki i dewocjonalia. Prężnie się rozwijamy, mamy jasno sprecyzowane cele i strategie firmy. Wiemy gdzie chcemy się znaleźć za 5, 10 i 15 lat. Starannie dobieramy dostawców oferowanych przez nas produktów i stawiamy im wysokie wymagania. Współpracujemy z klasztorami, ogólnopolskimi oraz regionalnymi producentami i dystrybutorami dzięki czemu wspieramy także lokalną przedsiębiorczość. Benedetto dokłada wszelkich starań by zapewnić swoim klientom najwyższej jakości produkty oraz miłą i profesjonalną obsługę. Nasi pracownicy chętnie służą pomocą, wsłuchują potrzeb i proponują najlepsze rozwiązania. Nasi klienci mogą nieodpłatnie skorzystać z konsultacji naszych doradców, którzy służą radą jak zbudować racjonalną i zbilansowaną dietę oraz w naturalny sposób poprawić stan zdrowia i skutecznie zwalczać dolegliwości zdrowotne. Zakupy u nas są przyjemnością i odbywają się w miłej i życzliwej atmosferze. To wszystko sprawia, że zadowoleni klienci chętnie do nas wracają i wiążą się za nami na wiele długich lat. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą Produktów Benedyktyńskich, marki delikatesowych produktów spożywczych kosmetyków i infirmerii. W swojej ofercie posiadamy ponad 500 produktów.
Benedetto Sp. z o.o.
Wigilijna 16/2
20-501  Lublin

Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000342999
Damian PIWKO

Opnie nt. sklepu sklep.benedetto.com.pl

4.90 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu sklep.benedetto.com.pl

4 tygodni(e) temu
wszystko ok

Długi termin dostawy.

Dobry kontakt, przesyłka zabezpieczona, towar zgodny z zamówieniem.

Szybko i sprawnie - Polecam

bez problemu, bardzo dobrze opakowane, 3 dni i w domu

Jeden z najlepszych sklepów w których kupowałem

bez problemu dwa dni i dostawa w domu

Towar w pełni zgodny z opisem, bezproblemowa transakcja pełne zadowolenie, gorąco POLECAM tego sprzedawcę.

Wszystko super

super sklep bardzo dobry kontakt szybka dostawa

Bardzo dobra naleweczka. Trochę droga, ale bardzo dobra

Początek współpracy zadowalający. Polecam

Jestem zadowolony z szybkiego dostarczenia paczki, towar dobrej jakości, serwis sklepu bardzo klarowny w odczycie, jedyny minus to dostawca który okazał się nie do końca zorientowany w adresie

Szczerze polecam.

sklep jest OK

Bardzo dobry produkt, bardzo dobra obsługa sklepu i bardzo dobra dostawa. Polecam

Sprawna obsługa, szybka dostawa.

Ekspresowa obsługa i dostawa. Tak trzymać -Dlotiw2