sklep.benedetto.com.plOpinie

sklep.benedetto.com.pl - Produkty Klasztorne Tradycyjne i Naturalne

Benedetto jest firmą specjalizującą się w dystrybucji produktów klasztornych, regionalnych i lokalnych najwyższej jakości artykułów spożywczych – produktów zdrowej żywności, wytwarzanych ekologicznie przy zastosowaniu tradycyjnych metod i receptur. Dodatkowo w ofercie posiadamy książki i dewocjonalia. Prężnie się rozwijamy, mamy jasno sprecyzowane cele i strategie firmy. Wiemy gdzie chcemy się znaleźć za 5, 10 i 15 lat. Starannie dobieramy dostawców oferowanych przez nas produktów i stawiamy im wysokie wymagania. Współpracujemy z klasztorami, ogólnopolskimi oraz regionalnymi producentami i dystrybutorami dzięki czemu wspieramy także lokalną przedsiębiorczość. Benedetto dokłada wszelkich starań by zapewnić swoim klientom najwyższej jakości produkty oraz miłą i profesjonalną obsługę. Nasi pracownicy chętnie służą pomocą, wsłuchują potrzeb i proponują najlepsze rozwiązania. Nasi klienci mogą nieodpłatnie skorzystać z konsultacji naszych doradców, którzy służą radą jak zbudować racjonalną i zbilansowaną dietę oraz w naturalny sposób poprawić stan zdrowia i skutecznie zwalczać dolegliwości zdrowotne. Zakupy u nas są przyjemnością i odbywają się w miłej i życzliwej atmosferze. To wszystko sprawia, że zadowoleni klienci chętnie do nas wracają i wiążą się za nami na wiele długich lat. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą Produktów Benedyktyńskich, marki delikatesowych produktów spożywczych kosmetyków i infirmerii. W swojej ofercie posiadamy ponad 500 produktów.
Benedetto Sp. z o.o.
Wigilijna 16/2
20-501 Lublin
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000342999
Damian PIWKO

Opinie nt. sklepu sklep.benedetto.com.pl

4.89 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu sklep.benedetto.com.pl

1 tydzień temu
Dobrze aby firma wprowadziła opcje odbioru w paczkomatach

Szybko i sprawnie - polecam!

Szybko, sprawnie, polecam.

wszystko ok

Długi termin dostawy.

Dobry kontakt, przesyłka zabezpieczona, towar zgodny z zamówieniem.

Szybko i sprawnie - Polecam

bez problemu, bardzo dobrze opakowane, 3 dni i w domu

Jeden z najlepszych sklepów w których kupowałem

bez problemu dwa dni i dostawa w domu

Towar w pełni zgodny z opisem, bezproblemowa transakcja pełne zadowolenie, gorąco POLECAM tego sprzedawcę.

Wszystko super