puzzleYOU PL- Logo - Opinie

puzzleYOU PL

Opinie (420) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3138)

Ważny od: 4 gru 2014
puzzleYOU PL spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 lip 2023
Zaczniemy od tego, że spersonalizowanie puzzli (puzzli i dodatków) jest bardzo łatwe, bardzo przyjazne. Ciekawa oferta dodatków. Duża różnorodność propozycji formatów, szablonów, wyboru czcionki, w tym koloru, dodawanego tekstu. Łatwy podgląd na każdym etapie tworzenia puzzli i dodatków. I do tego czas realizacji zamówienia (o czym piszemy poniżej). Zamówione zostały puzzle oraz mata do puzzli i ramka do puzzli. Zamówienie zostało zrealizowane w dwóch przesyłkach (dwuetapowo) - czego nie byliśmy świadomi. Dlatego, kiedy jednego dnia dotarło pudło z puzzlami i matą, przestraszyliśmy się, że nie ma ramki (a był to prezent ślubny, potrzebny na 21-07). W związku z tym skontaktowaliśmy się z firmą, aby tą sprawę wyjaśnić. Kontakt telefoniczny szybki i rzeczowy - rozmowa rozwiała wszelkie nasze obawy i wątpliwości. Druga część przesyłki - ramka (do puzzli 2000) - dotarła po dwóch dniach (19-07). Obie przesyłki porządnie zapakowane i zabezpieczone - ramka nie została jeszcze rozpakowana - czeka aż ułożone zostaną puzzle - trochę to potrwa :), ale wydaje się, że przesyłka nie jest uszkodzona. Niesamowita sprawność i szybkość realizacji zamówienia: zamówienie złożone 12.07 wieczorem/nocą, a pierwsza część dotarła 17.07, druga 19.07 - biorąc pod uwagę, że w tym czasie była sobota i niedziela - realizacja zamówienia SUPER SZYBKA, przesyłka wręcz EKSPRESOWO dotarła pod wskazany adres !!! To było drugie nasze zamówienie w puzzleYOU (oba zamówienia na tzw. "ostatnią chwilę") i zapewne nie ostatnie. Firma naprawdę godna polecenia !!!

29 wrz 2023
Zamówiłam puzzle na prezent- 60 urodziny. Dodałam dedykację która brzmiała Wszystkiego Najlepszego Siostro. Nie dostałam na maila pliku do zatwierdzenia. Przesyłka przyszła po kilku dniach. Ku mojemu zdziwieniu na pudełku wydrukowano Wszystkiego Najlepszego "Siosto" To skandal żeby za tyle pieniędzy zrobić taki błąd i puścić produkt do klienta. Złożyłam reklamację, odezwali się po tygodniu. Nie poczuwają się do jakiejkolwiek winy i twierdza ze skoro kliknelam dalej to sama zatwierdziłam błędny plik, żenada napisano że mogę jeszcze raz zamówić puzzle ze zdjęcia 50% taniej i że zrobią edycję zdjęcia bo dwie osoby są zacienione. To jak to, ktoś dostrzegł zacienienie osób a nie widział literówki? Oczywiście to fikcja tzw makaron na uszy, bo gdy tylko się zgodziłam na tę opcję, korespondencja mailową się zakończyła. Brak wytycznych do zamówienia. Stanowczo NIE POLECAM tej firmy,nie uczciwa a klienta ma w poważaniu. Tylko ilość i kasa się liczy ale brakuje kontroli jakości. Impreza coraz bliżej a ja nie mam prezentu i pieniędzy.

Opinie nt. sklepu puzzleYOU PL

Córka zadowolona :)

Potrzebowałem dla córki puzzle z tematem Dorotki w Krainie Oz. Tu dostałem bardzo dobrze wykonane puzzle na zamówienie. Proste przygotowanie i weryfikacja grafiki przed zamówieniem, Duży wybór i konfiguracja pudełek, oraz szybki czas realizacji. Mimo wysokiej ceny, polecam.
Bardzo szybka realizacja i dostawa. Wykanane starannie. Intuicyjny kreator, gdzie można dobrać wszystko według wlasnego uznania. Jestem bardzo zadowolona.
Bardzo dobra jakość graficzna i puzzle idealnie pasują do siebie. Gorąco polecam idealna forma prezentu i świetna zabawa

Polecam!!!

Produkt świetnie wykonany. Jakość puzzli fantastyczna. Kolorystyka jest rewelacyjna. Polecam ten produkt!!!!
+ Jestem zachwycona bardzo szybką realizacją i dostawą. - Spodziewałam się troszkę żywszych kolorów.
2 mar 2024

Świetne Puzzle

Zdjęcie bardzo dobrze wydrukowane. Puzzle świetnie wyglądają i jest dosyć estetyczne :) Dziękuję :)
3 mar 2024
Dostawa przyszła w szybkim tempie na co liczyłam wykonanie bardzo dobre
Bardzo dobra jakość produktu, szybki termin realizacji

Bardzo dobre wykonanie. Piękna rzecz na prezent.
Polecam! Szybko i sprawnie wykonane zamówienie.
Wszystkiego bardzo dobrze polecam
super puzzle