Certyfikat dla sklep-luz.pl

02.12.2014 r.
01.12.2018 r.

Opinie o sklep-luz.pl

4.89/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 649 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 544 opinii.

Wyprzedaże nawet do -70%

Polecam, 100 zadowolenia :)

Proste formalnosci. Bardzo szybka dostawa. Informacja pozwalajaca kontrolowac przebieg realizacji. Polecam.

Polecam. Szybka dostawa spodnie ok. takie jak na zdjęciu.

Zadowolony

Ekspresowa wysyłka, okulary przerosły moje oczekiwania gorąco polecam

Polecam, bardzo szybka dostawa (w 24 godziny), towar zgodny z opisem. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Pozdrawiam.

GZIĘKI

Błyskawiczna dostawa Towar na prezent wiec miałam nadzieje, ze będzie ładnie ometkowany i dojdzie w idealnym stanie i nie zawiodłam się, rewelacja Oby na rynku były tylko tak dobre sklepy

Szybko i sprawnie.

Super Sprzedawca, błyskawiczna dostawa, dostęp do wszystkich informacji związanych z transakcją. POLECA

Jestem badzo zadowolona, szybki czas realizacji zamowienia i dostawy, paczka solidnie zapakowana, no i przede wszystkim bardzo atrakcyjna cena butów Wszystko na duży plus :)

Wszystko ok, expresowa wysyłka - towar u mnie po 48h, sklep godny polecenia

Wszystko bez problemu, szybka dostawa, polecam

Dostawa ekspress, więcej takich sklepów :-)

Szybka dostawa, Towar zgodny z opisem. Polecam

jest ok

Najmniejszych problemów z realizacją zamówienia.

Świetna cena, szybka dostawa, polecam

Świetna cena, towar bez zarzutu, błyskawiczna dostawa. Polecam :)

Super szybka realizacja. Jeansy genialne

Towar najwyższej jakości, obsługa klienta również

Towar zgodny z opisem szybka dostawa polecam

Sprawnie i szybko. Super

Polecam.

Wysyłka naprawde ekspresowa, na następny dzień dostałem paczke z butami, co do samych butów musze powiedziec ze są bardzo wygodne, szkoda że widoczny jest klej w większosci miejsc na łączeniu gumy ze skórą.. ale niestety trzeba sie pogodzic z tym ze wiekszosc butów nawet za wysoką cene jest produkowana na dalekim wschodzie. Ogólnie jestem zadowolony. polecam markę palladium.

Polecam.

Wszystko odbyło się jak należy...dziękuję

Wszystko ok.

Polecam. Szybka dostawa, towar zgodny z opisem.

Wszystko super polecam

Szybka dostawa, produkt zgodny z opisem, polecam.

Szybka przesyłka, piękne buty, dobra cena. Polecam sklep.

Najlepsze buty sportowe turystyczne na rynku ,teraz kupiłem po dwóch latach używania drugie pomimo , że pierwsze jeszcze są dobre. Bardzo wygodne i trwałe. Polecam

Buty przyszły ale gdy chciałam wymienić na inny rozmiar to buty odesłano z dopiskiem sklep zlikwidowano. Nigdy wiecej nic nie kupię tutaj.

sklep-luz.pl odpowiada: 13.11.2017 r.
Na naszej stronie internetowej w zakładce "Zwrot / Reklamacja / Wymiana" znajdują się instrukcje, jak i dokładny adres do zwrotu.Sklep nie tylko nie jest zlikwidowany,ale i taka opcja nie jest w ogóle brana pod uwagę.W razie pytań prosimy o kontakt. Pozdrawiamy, Sklep-Luz

Wszystko w jak najlepszym porządku. Szybka wysyłka. Polecam:)

Polecam, bardo profesionalna obsługa

Błyskawiczna dostawa. Produkt zgodny z opisem. Serdecznie polecam. Nie wystawiam oceny za serwis dla klienta bo nie miałem potrzeby kontaktu....

Szybko sprawnie towar bardzo dobry polecam

Buty ok, dostawa na drugi dzień. Polecam

sklep-luz.pl

sklep-luz.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 02.12.2014 r.

Geodetów 3
35-328 Rzeszów
ostrowski.marek@boz.pl
sklep-luz.pl

Firma Handlowa "BOZ" S.A.
Geodetów 3
35-328 Rzeszów
Jerzy Ostrowski
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z sklep-luz.pl.