Certyfikat dla sklep-luz.pl

02.12.2014 r.
01.12.2018 r.

Opinie o sklep-luz.pl

4.89/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 677 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 1 486 opinii.

Wyprzedaże nawet do -70%

Świetny sklep polecam

Polecam w 100. Bardzo dobry kontakt z biurem obsługi klienta , bez żadnego problemu zmierzono mi faktyczną długość wkładki wew buta. Buty rewelacja Bardzo szybka wysyłka oraz informacja dla mnie na każdym jej etapie. Gdyby tak wyglądała obsługa w każdym e-sklepie byłoby pięknie. Polecam , pozdrawiam i dziękuję.

Wszystko przebiegło bez problemów, buty zamówione pod koniec tygodnia, otrzymałem we wtorek

Jak zawsze obsługa na najwyższym poziomie. Towar w bardzo konkurencyjnej cenie. Przesyłka dociera najczęściej w następnym dniu.

Kolor obuwia odbiega od tego co jest na stronie

Polecam buty.

Jest ok

Wszystko profesjonalnie i szybko

Wszystko odbyło się szybko, sprawnie i bezproblemowo...

Szybka wysylka, dobra cena. Polecam

Dostawa ekspresowa. Buty przyszły w dobrym stanie.

Polecam Jakość, szybkość... Jednym słowem super

Szybko, sprawnie, towar zgodny z opisem.

Wszystko super a szczególnie buciki :)

Bardzo sprawna obsługa świetne towar

Szybka dostawa. Buty bez zastrzeżeń co do jakości.

Wysoka jakość dobra cena. Polecam

Buty świetne, polecam sprzedającego:)

Polecam.

Super kontakt szybka przesyłka towar zgodny z opisem w dobrej cenie. Godny polecenia sprzedawca. Pozdrawiam.

Zbyt długi okres oczekiwania na przesyłkę

Błyskawiczna wysyłka, super cena :)

Wszystko na najwyzszym poziomie Profesionalnie i expresowo. Gorąco polecam :)

Polecam. Wszystko przebiegło zgodnie z założeniami.

Mieszkam po drugiej stronie ulicy, ale osobiscie ponoc oddac butow, ktorych rozmiar jest zly- niestety-nie mozna oddac osobiscie, tylko przy uzyciu poczty...

Bardzo dobre ceny, darmowa szybka dostawa. Polecam

Jestem bardzo zadowolona z tego sklepu i zakupu. Transakcja przebiegła błyskawicznie i bez żadnych problemów. Polecam zakupy w sklep-luz.pl

Sklep warty polecenia.

Naprawdę warto

Wszystko sprawnie i bez zarzutów

Dostawa przebiegła dosyć szybko - z kurierem nie było większych problemów. Towar otrzymałem w stanie bardzo dobrym, pudełko było trochę poobijane, ale od tego ono jest. Serwis jest w porządku, brakuje mi tylko opcji dotyczącej dodawania dodatkowych informacji do zamówienia.

Bardzo dziękuję za błyskawiczną realizację zamówienia. Jestem bardzo zadowolony a na dowód mojego zadowolenia, to że ponownie z pełnym zaufaniem korzystam z usług Firmy SKLEP-LUZ.PL i w dniu dzisiejszym składam następne zamówienie. ZAŁODZE życzę wszystkiego najlepszego.
Serdecznie pozdrawiam
Z poważaniem
Henryk Paradowski..

Szybko i sprawnie.

Szczerze polecam.

Jest OK. Polecam.

Automatycznie jest wysłana informacja mówiąca o przymierzenia butów przy kurierze sprawdzeniu zawartości paczki zanim dokonam zapłaty.Co jest nie prawda , jest to błędna informacja.Mialam problem z dostarczeniem przesyłki przez kuriera z Dpd co zgłosiłam do państwa.

sklep-luz.pl

sklep-luz.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 02.12.2014 r.

Geodetów 3
35-328 Rzeszów
ostrowski.marek@boz.pl
sklep-luz.pl

Firma Handlowa "BOZ" S.A.
Geodetów 3
35-328 Rzeszów
Jerzy Ostrowski
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z sklep-luz.pl.