fajna-bizuteria.pl- Logo - Opinie

fajna-bizuteria.pl

Opinie (51) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (439)

Ważny od: 5 maj 2015
fajna-bizuteria.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

31 sty 2024
Zamawiałam literkę N, która była zbyt duża jak na moje oczekiwania - szkoda ,że nie macie w sprzedaży mniejszych literek tylko same takie wielkie. Zamówiłam z ciekawości- literka sama w sobie okej, pozłacana, jednak słychać "pusty/napompowany środek " co mi przeszkadza jednak jak za tą cenę nie można za dużo wymagać. Ogólnie mogę polecić. Jednak jest tak drobna i ma zbyt odstajace konce, że się wszędzie wplątuje.
NN
Natalia N.
Wrocław

Zakupy dotarły szybko i zgodnie z zamówieniem, lecz od zwrotu towaru do zwrotu pieniędzy minęło już trzy tygodnie a kasy nie widać.

Opinie nt. sklepu fajna-bizuteria.pl

Super . Cena extra w porównaniu z innymi sieciowkami dla przykładu znana firma 180zl. Kolczyki identyczne . Więcej nic pisać nie trzeba. Jestem alergikiem więc te kolczyki nie uczulają . Miałam różne srebra i różne uczulenia te są petarda ❤️❤️❤️
NN
Natalia N.
Wrocław
31 sty 2024

Zamówiłabym ponownie :)

Całość oceniam super, szybka wysyłka, dobra cena, serduszko zawieszka pozłacane na różowo kosztowało z wysyłką 58zł, pasuje do łańcuszka, moim zdaniem ładnie wykonane, nie wygląda tandetnie. Zamówiłabym raz jeszcze :)
łańcuszek śliczny i porządnie wykonany,obsługa szybka
28 sty 2024

Szybka dostawa. Produkt zgodny z opisem za rozsądną cenę
Naszyjnik pieknie wykonany, bardzo szybka dostawa
17 lut 2024
Krzyżyk ładny zgrabny pięknie się prezentuje
realizacja bez zarzutu
24 lut 2024