fajna-bizuteria.plOpinie

fajna-bizuteria.pl - Biżuteria srebrna, złota i magnetyczna

Zastanawiasz się, dlaczego wybrać naszą biżuterię? ● wykonana z najwyższej próby srebra i stali szlachetnej ● antyalergiczność, nie podrażnia skóry ● nowoczesne połączenia srebra ze złotem, ceramiką i szlachetnymi kamieniami ● z naszej oferty można wybrać coś na wyjście do kina i na uroczysty bankiet ● inspiracje do naszych kolekcji czerpiemy ze światowych trendów modowych ● nasz konsultant pomoże w doborze odpowiedniej biżuterii ● oferujemy funkcjonalną biżuterię magnetyczną Energetix >>
S.P. & Victoria's sp. z o.o.
ul. Pokoju 14/5
41-600 Świętochłowice

Opinie nt. sklepu fajna-bizuteria.pl

4.83/5.00

Przemiły właściciel w razie potrzeby udzieli rzetelnych informacji i rozwieje wszelkie wątpliwości choć niestety nie jest superbohaterem i.jak się czegoś nie da to nie jest w stanie tego przekroczyć superowe ceny świetna jakość i duży wybór
Czytaj dalej

Bransoletkę zamawiałam tydzień temu. Do tej pory nie ma żadnej informacji o przesyłce

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu fajna-bizuteria.pl

Polecam!
Biżuteria ładna , wykonana starannie. W rzeczywistości jest mniejsza niż na zdjęciach. Trzeba patrzeć na wymiary podane przy zdjęciach i się zorientować przed kupnem :)
Jestem bardzo zadowolona. Biżuteria bardzo ładna. Zależało mi też na innej opcji wysyłki zostało spełnione z czego byłam szczęśliwa gorąco polecam.
Pierścionki piękne takie jak na zdjęciu, niestety po 2 dniach noszenia pierścionka z cyrkoniami wypadła mi jedna cyrkonia
 Odpowiedź ze sklepu fajna-bizuteria.pl
Szanowna Pani Anno. Bardzo nam przykro, że nastąpiła taka sytuacja. Proszę w takim razie przesłać nam pierścionek, a my wymienimy na nowy. Ewentualnie pokryjemy koszty wprawienia cyrkonii u jubilera. Prosimy o kontakt. Moje uszanowanie Sławomir Pach manager sklepu internetowego
Różaniec jest bardzo ładnie wykonany i odpowiada opisowi, a na żywo wygląda jeszcze niż na zdjęciu, polecam.
Jestem zachwycona kolczykami. Przesyłka szybko doręczona. Płatność szybka przez internet.
Błyskawiczna dostawa, produkt taki sam jak na zdjęciu, ładnie zapakowane Polecam sklep :)
Expresowa dostawa, towar w 100 zgodny z opisem zapakowany w urocze pudełeczko. Polecam
Świetny kontakt, piękny towar, ekspresowa przesyłka. Bardzo dziękuję za zamówienie :)
Zamówiony towar dotarł szybko. Z produktu również jestem zadowolony. 5 gwiazdek.
bardzo szybka dostawa towar taki jak ogladany ceny przyzwoite - POLECAM --JOLA
Jestem bardzo zadowolona, miła obsługa, towar piękny , dostawa bez problemów
Szybko zrealizowane zamówienie, ładna biżuteria, zgodna z tym co na stronie
Błyskawiczna dostawa, towar zgodny z opisem. Rzetelna firma, bardzo polecam
Kolczykowe motylki bardzo piękne. Obsługa profesjonalna i szybka. Polecam!
Szybka i sprawna transakcja, bardzo dobry kontakt z klientem, polecam.
Szybka wysyłka produkt dobrze zabezpieczony dobry kontakt Polecam
Wszystko super, dostawa szybka, produkty piekne. Polecam w 100%
Super wybór! Pierścionek zgodny z opisem i zdjęciami! Polecam