fajna-bizuteria.plOpinie

fajna-bizuteria.pl - Biżuteria srebrna, złota i magnetyczna

Zastanawiasz się, dlaczego wybrać naszą biżuterię? ● wykonana z najwyższej próby srebra i stali szlachetnej ● antyalergiczność, nie podrażnia skóry ● nowoczesne połączenia srebra ze złotem, ceramiką i szlachetnymi kamieniami ● z naszej oferty można wybrać coś na wyjście do kina i na uroczysty bankiet ● inspiracje do naszych kolekcji czerpiemy ze światowych trendów modowych ● nasz konsultant pomoże w doborze odpowiedniej biżuterii ● oferujemy funkcjonalną biżuterię magnetyczną Energetix >>
S.P. & Victoria's sp. z o.o.
ul. Pokoju 14/5
41-600 Świętochłowice

Opinie nt. sklepu fajna-bizuteria.pl

4.83/5.00

Przemiły właściciel w razie potrzeby udzieli rzetelnych informacji i rozwieje wszelkie wątpliwości choć niestety nie jest superbohaterem i.jak się czegoś nie da to nie jest w stanie tego przekroczyć superowe ceny świetna jakość i duży wybór
Czytaj dalej

Bransoletkę zamawiałam tydzień temu. Do tej pory nie ma żadnej informacji o przesyłce

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu fajna-bizuteria.pl

Produkty słabej jakości
 Odpowiedź ze sklepu fajna-bizuteria.pl
Szanowna Pani Klaudiu. Przykro nam, że produkt nie spełnił Pani oczekiwań. Staramy się, aby oferowana przez nasz sklep biżuteria były najwyższej jakości. Zawsze oczywiście może Pani zwrócić produkt bez podawania przyczyny do 14 dni. Z uszanowaniem Zespół sklepu Victoria'S