teamnet-software.plOpinie

teamnet-software.pl - Sprzedaż oprogramowania komputerowego | Antywirusy

Teamnet-Software to firma, która istnieje od 2017 roku. Jest wiodącym partnerem największych producentów oprogramowania antywirusowego oraz biurowego. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych i firmy, jak i instytucje państwowe - np. urzędy, szpitale i szkoły. Specjalizuje się w sprzedaży oprogramowania antywirusowego i biurowego takich firm, jak Microsoft, Eset, Kaspersky czy Norton.
Teamnet sp.z.o.o.
Bohaterów Monte Cassino 53 / 203
20-705 Lublin
KRS: 0000788809 NIP: 7123387721, REGON: 38349640600000
Marcin Nawrath

Opinie nt. sklepu teamnet-software.pl

5.00/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu teamnet-software.pl

Produkt dotarł do mnie błyskawicznie i działa . Polecam

1 tydzień temu
Drobny problem z aktywacją, po szybkiej reakcji sklepu aktywacja bez problemu.

2 tygodni(e) temu
Wszystko jak należy.

Zakup tutaj Windowsa 10 Pro to strzał w dziesiątkę. Przed zakupem zadzwoniłam do sklepu dowiedzieć się kilku rzeczy i "wyczuć" firmę czy wogóle istnieje:) Konsultant wszystko wyjaśnił i transakcja doszła do skutku. Polecam serdecznie . Natalia D.

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam

Jak opinie mówią same za siebie i u mnie jest ok. Nie będę się tu rozpisywał bo nie ma nad czym ;-)

Zakupiony Project 2019 Professional w 100 procentach oryginalny. Bardzo bardzo polecam. Dzięki tej stronie zaoszczędziliśmy kilka dobrych stówek a jak wiadomo przy epidemii Koronawirusa się przyda ! Nie raz tu jeszcze zawitamy. Dziękuję i do zobaczenia

Od lat korzystam z Kaspersky Internet Security. Śmiało polecam

Wszystko działa prawidłowo. Polecam ( Win10 )

Nie ma co narzekać i najtaniej jak sprawdzałam inne oferty

Bardzo dobrze i rzetelnie

Kompletnie nie wiedziałam co wybrać do swoich potrzeb. Bardzo dziwnie, ponieważ Pani która mnie obsługiwała wysłuchała moich potrzeb i nie zaproponowała mi najdroższego systemu ochrony, co naprawdę mnie zdziwiło. Przecież w ich interesie powinno być sprzedać najdrożej, przynajmniej tak ludzie działają a tutaj bardzo miłe zaskoczenie za niecałe 60 zł mam pełny rok ochrony. Polecam Panią Karolinę

To już mój drugi zakup w tej firmie. Produkt wysłany w kilka chwil.

Polecam zakup. Pozdrawiam

Licencja do Microsoft Windows 10 aktywowała się online

Bezproblemowo

Zamówienie w porządku i obsługa sklepu ok.

Zdecydowałem się na zakup licencji do Windows 10. Musiałem się przejść bo siódemka już nie wspierana. Klucz i instrukcja wysłana na maila. Proces przebiegł prawidłowo instalacji jak i aktywacji.

Sklep poleciła mi znajoma bo u nich dobierała oprogramowanie antywirusowe, również kupiłam. Wysyłka bez zastrzeżeń