eropteka.net- Logo - Opinie

eropteka.net

Opinie (228) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1266)

Ważny od: 11 mar 2021
eropteka.net spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Zgodne z zamówieniem, ocenię po okresie skonsumowania i oczywiście konsumpcji w której to celu spożywam ten specyfik.

24 maj 2023
Żałosne, zero kontaktu z obsługą, finalnie zapłaciłem dwa razy za jedno zamówienie , które doszło prawie tydzień po zamówieniu, pytałem obsługi czy dojdzie do piątku dostałem wiadomość ze tak, paczka została wysłana dopiero w poniedzialek , pisałem maila ze w takim razie proszę mi już tej paczki nie wysyłać to mi kurwa wysłali i teraz muszę odsyłać, tragedia

Opinie nt. sklepu eropteka.net

Zamówiona paczka nie dotarła.
31 gru 2023
Paczka miala być 30 grudnia do tej pory jej nie dostałem
13 sty 2024
24 maj 2023

Gunwo

AZ
19 kwi 2023
Proszę o uszanowanie prywatności swoich klientów i nie wysyłanie co chwila ankiet i zapytań .Jeżeli będę coś potrzebował będę informował
30 mar 2023
Brak kontaktu ze sklepem. Wysłany zwrot z formularzem w lutym. Do dzisiaj tj. 30.03, żadnego kontaktu, brak zwrotu środków.
27 cze 2023
Proszę omijać tego sprzedawcę,oszust i kłamca!Zamówienie dotarło niekompletne,po napisaniu maila otrzymałam wiadomość,że doślą brakujący towar i do dzisiaj cisza, piszę ale nie odpisują na wiadomości! Sprawę jutro zgłaszam do rzecznika praw konsumenta i na policję,ponieważ zostałam oszukana!
11 maj 2023
Najpierw oszukano mnie mailowo co do terminu wysyłki a w następnym mailu poinformowano mnie że zamowienie zostalo wyslane kompletne a w paczce z trzech produktów były dwa. Czekam na odpowiedź
21 sie 2023
Zrobiłam zamówienie, nie dostałam paczki, nawet nie została zarejestrowana w aplikacji InPost. Napisałam 3 wiadomości,nikt nie był łaskawy odpisać. NIE POLECAM!!!!
28 cze 2023

NIE POLECAM

Brak kontaktu, brak zakupów, fake albo inny rodzaj kręcenia. Minął tydzień od zakupu i absolutny brak kontaktu, zero informacji o statusie sprawy.
6 kwi 2023
Brak kontaktu i brak zwrotu środków za zamówienie.
20 kwi 2023
Nie dostałem całego zamówienia.
7 maj 2023
Nie otrzymałem w całości zamówienia o jeden produkt mniej A zostało za niego zapłacone
5 maj 2023
Zapłaciłem za przesyłkę która do mnie nie doszła, nie polecam
Zamówienie było nie kompletne firma nie odpowiada na kontakt
31 lip 2023
Brak kontaktu całkowity,brak zwrotu gotowki
12 maj 2023
Zacząć rzetelnie pracować.
Odpowiedź ze sklepu eropteka.net
12 maj 2023
Witam serdecznie. Z chęcią poznajmy więcej szczegółów co do problemu. Z tego co widzę zamówienie zostało złożone 26 kwietnia o godzinie 20, a już kolejnego dnia o godzinie 8 rano, ruszyło w drogę do Pana.
7 maj 2023
Dostarczyć przesyłkę.