Sklep z firanami- Logo - Opinie

Sklep z firanami

Opinie (40) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (223)

Ważny od: 16 cze 2015
Sklep z firanami spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 paź 2023
Sklep Adamski Firany według mnie ma najlepszy asortyment i najlepszą jakość materiałów. Starannie dobrane wzory i kolory, szycie na miarę zgodnie z naszym upodobanie lub polowanie super okazji cenowej-wszystko jest tu możliwe. Osobiście jestem zachwycona firaną. Niepowtarzalny klimat stworzony przez firmę zachęca do powrotu lub współpracy. Polecam bo warto.

Lambrekin i zazdroski są naprawdę piękne 😍 cudo! Niestety w paczce brakuje jednego zamówionego lambrekinu i dlatego nic z pięknych świątecznych okien w kuchni. 😔 Mam wielką nadzieję że da się to z wyjaśnić. Do tej pory nie otrzymałam wiadomości od sklepu, jednak narazie mam cierpliwość bo sklep na świątecznym urlopie.

Opinie nt. sklepu Sklep z firanami

Bardzo miła obsługa. Jak dla mnie idealny sklep.
Jakość, obsługa rewelacyjna
KK
Kamila K.
Wieluń
Solidny sklep z szerokim asortymentem dobrych jakościowo firan, bieżników, serwetek itp .
16 paź 2023
IA
Ilona A.
Hannover
24 sie 2023
Nigdy sie nie zawiodlam !!! PROFESJONALNA ZALOGA !!!! Zawsze moje zakupy spelnialy moje oczekiwania.Panie Urszula i Monika zawsze sluza dobra rada.To firma, ktora mozna UWIELBIAC. Zakupy w Firany Adamski to prawdziwa przyjemnosc !!!!!
13 wrz 2023

Super!

Uwielbiam ten sklep internetowy i dlatego często do niego wracam.Firany ADamski to nie tylko piękne firany ,szybka wysyłka ,wspaniała jakość ale także ogromna pasja która widać w każdym szczególe . Mogę tylko gorąco polecić wszystkim .
Polecam w 100%. Zasłony są przepiękne. Z dbałością o każdy szczegół zostały uszyte . Materiał mega. Jeszcze nie jedne zakupie u państwa . Córeczka mega szczęśliwa. Polecam z całego serduszka Klaudia
3 maj 2023
Szybka dostawa. Firany zapakowane dodatkowo w worek do prania. Niestety w transporcie uszkodził się karton. Martwiłam się, że firanka bedzie uszkodzona, ale na szczęście nic sie nie stało.
15 maj 2023
Materiał bardzo porządny. Jedynie projekt dotyczący pustych przestrzeni jest nietrafiony, gdyż aplikacje motylkowe mają tendencje do wyginania się
24 lip 2023

JESTEM ZACHWYCONA ...

Pięknie, dokładnie i profesjonalnie uszyte. Polecam- cena idzie w parze z jakością. Bardzo dziękuję -Barbara
Piękne wykonanie firany, tak tylko umie Profi pracować. Zachęcam wszystkich na zakupy w tym sklepie.
31 lip 2023
Szybka dostawa, świetna jakość -> jesteśmy bardzo entuzjastycznie nastawieni do artykułów
7 gru 2023
Witam Można zmienić na szybszą realizację zamówienia i wysyłkę
Odpowiedź ze sklepu Sklep z firanami
standardowy czas oczekiwania to 5-10 dni roboczych. W miesiacach listopad-grudzien, marzec-kwieciec czas oczekiwania jest wydluzony, o czym informujemy w regulaminie. Prosze uwzglednic fakt , że wszystkie produkty szyjemy na wymiar pod zamowienie.
Piękne wykonanie, szybciutka dostawa, bardzo polecam!!!!!
22 lis 2023
Wszystko mi się podoba i na wysokim poziomie. Pozdrawiam
20 lis 2023
Piękne firanki, piękne upominki Bardzo dziękuje
Profesjonalne podejście do klienta.