nordicnest.pl

Opinie (560) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (737)

Ważny od: 25 sty 2023
nordicnest.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

UPD Problem został rozwiązany, firma skontaktowała się ze mną i wypłaciła zadeklarowaną rekompensatę 100%. Szklanki dotarły zarysowane, wykonanie pozostawia wiele do życzenia, szkło posiada wady w postaci bąbelków w masie. W cenie niemal 160zł za komplet nieużywanych dwóch szklanek spodziewałbym się jednak lepszej jakości wykonania i zapakowania paczki niż czegoś na poziomie IKEA czy Jysk.

30 gru 2023
Zakup super, ale procedura zwrotu kiepska. Kupiłam zastawę stołową za prawie 2 tyś zł. sama realizacja zamówienia bez zarzutu (szybka wysyłka, bardzo dobrze zapakowana, produkty dobrej jakości). Niestety problemy zaczęły się przy zwrocie, kiedy kilka rzeczy z zamówienia chciałam zwrócić. Przede wszystkim otrzymałam od sklepu etykietę zwrotną, której na poczcie nie chcieli mi przyjąć. Mimo kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego problem pozostał nie rozwiązany, dopiero po 9 dniach otrzymałam prawidłową etykietę. W tym czasie za 3 podejściem na poczcie udało się trafić na pracownika, który przymkną oko i przesyłkę przyjął. Zwrot nadany 13.12 na razie nie mam żadnych informacji od sklepu, czy przesyłka dotarła. Niestety nie mogę tego sprawdzić na stronie poczty polskiej, po wpisaniu numerów z etykiety w śledzeniu przesyłek nie wyświetlają się żadne informacje. pieniądze jeszcze nie zostały zwrócone.

Opinie nt. sklepu nordicnest.pl

Piękna i wysokiej klasy dekoracja stołu.

Bardzo elegancki świecznik adwentowy. Neutralny kolor sprawia, że ​​można go używać na różne okazje, w zależności od tego, co umieścisz w środku: drobne dodatki świąteczne lub wielkanocne. Sprawia, że ​​dekoracja stołu wygląda przytulnie i świątecznie.

Produkty super

Przesyłka starannie zapakowana, choć jak na tak maleńkie produkty opakowanie było zbyt duże. Ozdoby pięknie wykonane. Szkoda, że w asortymencie brakuje takich szklanych białych lub srebrnych np. ptaszków lub zajączków.
Solidna firma,wbrew opniom,które zarzucają brak kontaktu, przedłużające się dostawy i reklamacje.Towar dotarł szybko i nie uszkodzony-porcelanowe kubki.Jak najbardziej polecam.
31 mar 2024
Dzbanek i kubki Muminków piękne, tak jak na zdjęciach. Towar niesamowicie dobrze zapakowany. Brak szans na uszkodzenie porcelany. Ceny korzystne w stosunku do konkurencji.
30 mar 2024
Szeroki wybór produktów praktycznie niedostepnych w innych sklepach lub jeśli dostepne to o wiele drożej, poza tym szybka dostawa kilka dni
Zamówienie wysłane zgodnie z terminem podanym przy składaniu zamówienia. Jestem zadowolony to moje kolejne zakupy.
6 kwi 2024
obsługa profesjonalna, odpowiedź na każdego meila, rozwiązany problem z fakturą
7 kwi 2024
Brak informacji o przyjęciu zamówienia ale wszystko dotarło szybko i bezproblemowo.
Polecam, Wszytsko super zapakowane i pełen profesjonalizm :-)
30 mar 2024
Wszystko zgodne z opisem. Współpraca bez zastrzeżeń.
Super cena, bardzo szybka dostawa, polecam!
Sprawna obsługa, dobry kontakt z klientem.
Sprawnie, zgodnie z obietnicą
Towar zgodny z opisem.