Chroma.pl - Drukarnia Online- Logo - Opinie

Chroma.pl - Drukarnia Online

Opinie (379) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7697)

Ważny od: 8 lut 2022
Chroma.pl - Drukarnia Online spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Wszystko jest na najwyższym poziomie. Jakość nie podlega dyskusji, proces zamówienia OK, ale pierwszy raz muszę postawić przy ocenie "-" za niedotrzymanie terminu wysyłki. Nigdy wcześniej się to nie zdarzało, więc traktuję to jako wyjątek :) Jako pośrednik między Klientem docelowym najważniejszą sprawą dla mnie jest dotrzymanie terminu realizacji zamówienia, bo od tego czasem bardzo wiele zależy. Klienci są gotowi czasem zapłacić więcej, za "tu i teraz", bo np. następnego dnia ma "oddanie swojej realizacji", na której zabraknie "mojej usługi". Klient ma następnego dnia targi i na ostatni dzień zamówił ulotki, których ja nie dostarczę na czas... i śmiem twierdzić, że termin realizacji zadania jest w ówczesnych czasach najważniejszy. Cierpliwość nie jest już naszą cnotą :)

10 paź 2023
Arkusze plano były wydrukowane na dwóch różnych maszynach ustawione w różną stronę główkami (jeden arkusz obrócony o 180 st.). Przez to grafiki nie padały na siebie, trzeba było docinać dla wyrównania marginesów. Kolorystyka nieznacznie różniła się przy różnych maszynach. Wskazane jest drukowanie wszystkich 7 arkuszy na jednej maszynie z identycznym ustawieniem. Margines zaznaczony flamastrem nie zawsze zgodny z prawdą i przy różnicach wymiaru papieru widoczne różnice. Termin wykonania ok, jakość druku również ok.

Opinie nt. sklepu Chroma.pl - Drukarnia Online

Cierpliwość nie jest już naszą cnotą :)

Plakat

Bardzo pozytywnie zadowoleni jesteśmy od rozmowy z biurem obsługi poprzez pracę grafika , wykonanie i odbiór w związku z czym ocena CELUJĄCA (6) POZDRAWIAMY KWW Aleksandera Wróblewskiego

szybko, skutecznie!

Jakość jak zwykle bez zastrzeżeń. Mimo gorącego okresu - termin zachowany.
jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi szybko sprawnie bez błędów.Polecamy
TB
Tomek B.
Katowcie
Generalnie, szybko i sprawnie. Poślizgi raczej się nie zdarzają.

Polecam!

Szybka i sprawna realizacja zamówienia! Polecam
Szybkość realizacji i konkurencyjna cena
RB
Roman B.
Stęszew
szybko, ładnie, bezpiecznie :)
zawsze na czas i klasa !
Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
szybko i profesjonalnie