Chroma.pl - Drukarnia OnlineOpinie

: 6 589Dobry

Chroma.pl - Drukarnia Online - ulotki, plakaty, katalogi, wizytówki, kalendarze

Chroma Online Nasz system Chroma Online umożliwia w łatwy i szybki sposób zamawianie druków przez Internet. Możesz zalogować się i złożyć zamówienie z każdego komputera z dowolnego miejsca przez 24h/7dni. System podpowiada Ci kolejne kroki. Informacja o cenie i terminie realizacji znajduje się przy każdym produkcie. Dodatkowo po złożeniu zamówienia otrzymujesz na bieżąco informacje z systemu o etapie jego realizacji. Twoją przesyłkę dostarcza kurier. Drukarnia internetowa to Gwarancja najniższej ceny na produkt najwyższej jakości i rekordowy czas realizacji!
CHROMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Opinie nt. sklepu Chroma.pl - Drukarnia Online

4.32/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Chroma.pl - Drukarnia Online

wszystko ok.

Wszytko w porządku, Natomiast cena !!!

Jak zwykle wszystko doskonale :)

Serwis dla klientów - brak proaktywnej współpracy, a także dopilnowywania zleceń i wsparcia klienta w wyniku którego 2 z 4 odebranych już zleceń zostały zle wydrukowane w konsekwencji czego zostaną zareklamowane. Brak wsparcia i duży formalnizm przy próbie złożenia reklamacji. Koszt druków niepoprawnie zrealizowanych to ok. 770 PLN, czas konsultanta w naprawę syt. 820 PLN - koszt firmy

Szybko sprawnie i co najważniejsze produkt zgodny z zamówieniem w 100. Polecam.

Pełna profeska

wszystko ok

Zamówienia standardowe realizowane bardzo sprawnie, jednak przy zamówieniu indywidualnym duże problemy, sprawdzanie pliku - zamiast raz nanieść wszystkie korekty to za każdym razem kiedy wgrywany był plik coś jeszcze nie grało ( to można przyjąć za błąd zleceniodawcy ). Kontakt z infolinią - 30 minut oczekiwania ... trochę długo. Termin wysyłki już 2 raz zmieniany przez co to my mamy problem.

Często zaniżona gramatura papieru (115 zamiast 130, 150 zamiast 170 itd) niskiej jakości klejenie Wysyłka GLS-em po godzinie 18 zawsze dojdzie po 2 dniach (w 98 naszych paczek w polskę tak jest - wynika to z faktu ze towar jest przekazywany GLS danego dnia ale nie opuszcza drukarni tego dnia tylko czeka w kontenerze)

Dajcie spokój

polecam

Profesjonalna obsługa, polecam

Jak zawsze wszystko OK

wszystko w jak najlepszym porządku,

Już od jakiegoś czasu korzystam z tej drukarni. Za każdym razem byłem i nadal jestem zadowolony.

zachęcam do współpracy

Świetna drukarnia

Wysłali do klienta fedexem, nie pojawił się w ogóle u klienta, ani awizo ani nic. Paczka wróciła do chromy, zażądali zapłaty (bo za pobraniem było) oraz drugiej płatności za wysyłkę, chociaż to ich przewoźnik nie wykonał usługi. Dział reklamacji CHROMA to żenada, nikt nie ma do niczego kompetencji, nikt nic nie może, kierowniczki nigdy nie zastałem, żałosne. Po prostu mają głęboko w DUPIE klient

Chciałbym aby każda firma stała na takim poziomie jak chroma. Szybko, sprawnie. W razie kłopotów pomocny zespół. Polecam