Chroma.pl - Drukarnia OnlineOpinie

: 6 591Dobry

Chroma.pl - Drukarnia Online- Logo - Opinie
Chroma.pl - Drukarnia Online- Logo - Opinie

Chroma.pl - Drukarnia Online - ulotki, plakaty, katalogi, wizytówki, kalendarze

Chroma Online Nasz system Chroma Online umożliwia w łatwy i szybki sposób zamawianie druków przez Internet. Możesz zalogować się i złożyć zamówienie z każdego komputera z dowolnego miejsca przez 24h/7dni. System podpowiada Ci kolejne kroki. Informacja o cenie i terminie realizacji znajduje się przy każdym produkcie. Dodatkowo po złożeniu zamówienia otrzymujesz na bieżąco informacje z systemu o etapie jego realizacji. Twoją przesyłkę dostarcza kurier. Drukarnia internetowa to Gwarancja najniższej ceny na produkt najwyższej jakości i rekordowy czas realizacji!
CHROMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Przemysłowa 5
68-200 Żary
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000587950
Krzysztof Raczkowski

Opinie nt. sklepu Chroma.pl - Drukarnia Online

4.38/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Chroma.pl - Drukarnia Online

super ceny szybka realizacja i dobra jakość druku
Zawsze świetna jakość i szybka realizacja. Polecam!
wszystko ok.
Wszytko w porządku, Natomiast cena !!!
Jak zwykle wszystko doskonale :)
Serwis dla klientów - brak proaktywnej współpracy, a także dopilnowywania zleceń i wsparcia klienta w wyniku którego 2 z 4 odebranych już zleceń zostały zle wydrukowane w konsekwencji czego zostaną zareklamowane. Brak wsparcia i duży formalnizm przy próbie złożenia reklamacji. Koszt druków niepoprawnie zrealizowanych to ok. 770 PLN, czas konsultanta w naprawę syt. 820 PLN - koszt firmy
Szybko sprawnie i co najważniejsze produkt zgodny z zamówieniem w 100. Polecam.
Pełna profeska
wszystko ok
Zamówienia standardowe realizowane bardzo sprawnie, jednak przy zamówieniu indywidualnym duże problemy, sprawdzanie pliku - zamiast raz nanieść wszystkie korekty to za każdym razem kiedy wgrywany był plik coś jeszcze nie grało ( to można przyjąć za błąd zleceniodawcy ). Kontakt z infolinią - 30 minut oczekiwania ... trochę długo. Termin wysyłki już 2 raz zmieniany przez co to my mamy problem.
Często zaniżona gramatura papieru (115 zamiast 130, 150 zamiast 170 itd) niskiej jakości klejenie Wysyłka GLS-em po godzinie 18 zawsze dojdzie po 2 dniach (w 98 naszych paczek w polskę tak jest - wynika to z faktu ze towar jest przekazywany GLS danego dnia ale nie opuszcza drukarni tego dnia tylko czeka w kontenerze)
Dajcie spokój
polecam
Profesjonalna obsługa, polecam
Jak zawsze wszystko OK
wszystko w jak najlepszym porządku,
Już od jakiegoś czasu korzystam z tej drukarni. Za każdym razem byłem i nadal jestem zadowolony.
zachęcam do współpracy
Świetna drukarnia