Chroma.pl - Drukarnia Online- Logo - Opinie

Chroma.pl - Drukarnia Online

Opinie (396) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7726)

Ważny od: 8 lut 2022
Chroma.pl - Drukarnia Online spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Wszystko jest na najwyższym poziomie. Jakość nie podlega dyskusji, proces zamówienia OK, ale pierwszy raz muszę postawić przy ocenie "-" za niedotrzymanie terminu wysyłki. Nigdy wcześniej się to nie zdarzało, więc traktuję to jako wyjątek :) Jako pośrednik między Klientem docelowym najważniejszą sprawą dla mnie jest dotrzymanie terminu realizacji zamówienia, bo od tego czasem bardzo wiele zależy. Klienci są gotowi czasem zapłacić więcej, za "tu i teraz", bo np. następnego dnia ma "oddanie swojej realizacji", na której zabraknie "mojej usługi". Klient ma następnego dnia targi i na ostatni dzień zamówił ulotki, których ja nie dostarczę na czas... i śmiem twierdzić, że termin realizacji zadania jest w ówczesnych czasach najważniejszy. Cierpliwość nie jest już naszą cnotą :)

10 paź 2023
Arkusze plano były wydrukowane na dwóch różnych maszynach ustawione w różną stronę główkami (jeden arkusz obrócony o 180 st.). Przez to grafiki nie padały na siebie, trzeba było docinać dla wyrównania marginesów. Kolorystyka nieznacznie różniła się przy różnych maszynach. Wskazane jest drukowanie wszystkich 7 arkuszy na jednej maszynie z identycznym ustawieniem. Margines zaznaczony flamastrem nie zawsze zgodny z prawdą i przy różnicach wymiaru papieru widoczne różnice. Termin wykonania ok, jakość druku również ok.

Opinie nt. sklepu Chroma.pl - Drukarnia Online

bialystok
jakosc druku to porażka, komunikacja i dostawa także, twierdz ale zostało w sortowni a DPD mówi ze nie otrzymali paczki tylko jest zarejestrowana ale to nie koniec historii, dostajesz coś a tu nagle jakieś dziwne cuda kwadratowe - cytat Pana z działu reklamacji - wina plików - z tym ze na podglądzie podczas akceptacji nic nie widać jest Ok - nie polecam - wybierzcie kogoś innego im większa firma tym większy bałagan

Nie wyślą zamówienia za kwotę, którą zapłaciłeś!!!!!!!!!!!!!!!

Firma oferuje produkty na swojej stronie w cenie w której później odmawia zrealizowania zamówienia. Po opłaceniu zamówienia zostaje ono wstrzymane, bez żadnej informacji zwrotnej. Na wielokrotne monity w tej sprawie otrzymaliśmy informację, że mamy dopłacić do zamówień. Do tej pory nie otrzymaliśmy zwrotu wpłat za zamówienia złożone przez ich system. nie polecam, to bardzo nieuczciwa praktyka.

Zapłacisz, a potem MUSISZ DOPŁACIĆ!!!

Kupujesz a potem musisz dopłacić za zamówienie - UWAŻAJCIE !!!

Drukarnia Chroma żąda dopłat do opłaconych zamówień

Firma oferuje produkty w cenie do której później żąda dopłaty!!!

zlecacie jedno - dostajecie drugie

uważajcie to co widzicie w preflight-cie to nie jest to co wychodzi - komentarz gościa od reklamacji - za dużo transparencji - czyli to co widzisz to nie to co dostaniesz - no i jeszcze musisz za to zapłacić - nie polecam wybierzcie kogoś mniejszego solidniejszego, komunikacja -1, kompetencja no może 2 - żeby wiedzieć co wyjdzie zleciłem w innej firmie z tych samych plików wyszło OK
bialystok
na podgladzie widzisz jedno a drukują się cuda w gradientach pomimo PS 1.3 i spłaszczenia - kiedyś z tego samego Presets drukowało się Ok a teraz - mamy jak to napisał pan - za dużo transparencji - zastanówcie się czy chcecie dostać coś innego niże akceptowaliście - tylko JPEGI przechodzą bez problemu
bialystok
uwaga nie wysylajajcie plików przez panel lepiej poczta bo wydrukują to co wyplecie a nie to co chcą - widzisz coś akceptujesz a na druku co innego - tłumaczenie - za dużo transparencji - twój problem - zamów gdzie indziej - oni będą "badać plik" co z nim nie tak
bialystok

zmieńcie drukarnie tu nie drukujcie!

generanie chyba nic się nie da zrobic " za dużo transparencji tak widzi to rip" - podgląd wygląda Ok - nie polecam wybierzcie DRUKOMAT albo inną firmę - temat wyborczy komunikacja 3 dni bez wniosków na końcu cytat:"proszę odesłać zbadamy co jest nie tak"
bialystok
kpina z klienta, panel swoje - druk swoje - a dostajesz za kasę nie to co chciałeś - reklamujesz a tu to Twoja wina bo powinienes by duchem i widzieć ze nie wyjdzie transparencja chociaż na podglądzie jest OK - reklamacja nie uznana...

"druk będzie badany"

wgrywasz plik widzisz coś a na koniec dostajeszcze coś czego nie było w podglądzie - reklamacja nie uznana cytat: "będzie badany druk" - zapłaciłem dwa razy raz w tu drugi na miejscu ... nie polecam
bialystok
jakość katastrofa, dostawa to druga niby wysłane ale nie odebrane ... "wina Tuska" - reklamacji nie zgłaszajcie nie ma sensu nie ma z kim rozmawiać
bialystok
terminowość to katastrofa zamowienie składa się z elementów jeden przychodzi dwa dni później .....
Ulotki nie nadają się do pokazywania ich komukolwiek - przyszły postrzępione i krzywo złożone
Kolejna paczka która nie dotarła do mnie we wskazanym przez sprzedającego terminie.
nie otrzymałem towaru w terminie. brak kontaktu ze strony sklepu w tej sprawie
Reklamacja. Ulotki przyszły poszarpane - nie nadają się do użytku.
Zamówiłam 1300 sztuk dostałam 360 sztuk - zero kontaktu z informacją że coś się dzieje .