Chroma.pl - Drukarnia Online- Logo - Opinie

Chroma.pl - Drukarnia Online

Opinie (363) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7681)

Ważny od: 8 lut 2022
Chroma.pl - Drukarnia Online spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Wszystko jest na najwyższym poziomie. Jakość nie podlega dyskusji, proces zamówienia OK, ale pierwszy raz muszę postawić przy ocenie "-" za niedotrzymanie terminu wysyłki. Nigdy wcześniej się to nie zdarzało, więc traktuję to jako wyjątek :) Jako pośrednik między Klientem docelowym najważniejszą sprawą dla mnie jest dotrzymanie terminu realizacji zamówienia, bo od tego czasem bardzo wiele zależy. Klienci są gotowi czasem zapłacić więcej, za "tu i teraz", bo np. następnego dnia ma "oddanie swojej realizacji", na której zabraknie "mojej usługi". Klient ma następnego dnia targi i na ostatni dzień zamówił ulotki, których ja nie dostarczę na czas... i śmiem twierdzić, że termin realizacji zadania jest w ówczesnych czasach najważniejszy. Cierpliwość nie jest już naszą cnotą :)

10 paź 2023
Arkusze plano były wydrukowane na dwóch różnych maszynach ustawione w różną stronę główkami (jeden arkusz obrócony o 180 st.). Przez to grafiki nie padały na siebie, trzeba było docinać dla wyrównania marginesów. Kolorystyka nieznacznie różniła się przy różnych maszynach. Wskazane jest drukowanie wszystkich 7 arkuszy na jednej maszynie z identycznym ustawieniem. Margines zaznaczony flamastrem nie zawsze zgodny z prawdą i przy różnicach wymiaru papieru widoczne różnice. Termin wykonania ok, jakość druku również ok.

Opinie nt. sklepu Chroma.pl - Drukarnia Online

wieczny problem z wysyłka!!!! paczki nadawane w dzień wysyki 23:50 ale za to dostarczane 2 dni poznaje. Zwalanie winy na kuriera.
15 paź 2023
Zamówienie było reklamowane, złe cięcie.
3 kwi 2023
Zlecenie wysłane po czasie, żle docięte