Chroma.pl - Drukarnia Online- Logo - Opinie

Chroma.pl - Drukarnia Online

Opinie (363) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7681)

Ważny od: 8 lut 2022
Chroma.pl - Drukarnia Online spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Wszystko jest na najwyższym poziomie. Jakość nie podlega dyskusji, proces zamówienia OK, ale pierwszy raz muszę postawić przy ocenie "-" za niedotrzymanie terminu wysyłki. Nigdy wcześniej się to nie zdarzało, więc traktuję to jako wyjątek :) Jako pośrednik między Klientem docelowym najważniejszą sprawą dla mnie jest dotrzymanie terminu realizacji zamówienia, bo od tego czasem bardzo wiele zależy. Klienci są gotowi czasem zapłacić więcej, za "tu i teraz", bo np. następnego dnia ma "oddanie swojej realizacji", na której zabraknie "mojej usługi". Klient ma następnego dnia targi i na ostatni dzień zamówił ulotki, których ja nie dostarczę na czas... i śmiem twierdzić, że termin realizacji zadania jest w ówczesnych czasach najważniejszy. Cierpliwość nie jest już naszą cnotą :)

10 paź 2023
Arkusze plano były wydrukowane na dwóch różnych maszynach ustawione w różną stronę główkami (jeden arkusz obrócony o 180 st.). Przez to grafiki nie padały na siebie, trzeba było docinać dla wyrównania marginesów. Kolorystyka nieznacznie różniła się przy różnych maszynach. Wskazane jest drukowanie wszystkich 7 arkuszy na jednej maszynie z identycznym ustawieniem. Margines zaznaczony flamastrem nie zawsze zgodny z prawdą i przy różnicach wymiaru papieru widoczne różnice. Termin wykonania ok, jakość druku również ok.

Opinie nt. sklepu Chroma.pl - Drukarnia Online

26 sty 2024
Zdecydowanie należy poprawić działanie generatora, który niepoprawnie zaczytuje pliki graficzne
RB
Roman B.
Stęszew

Samowolka na produkcji

Niestety po raz kolejny kierownik produkcji zastosował inny papier, niż ten, który był zamawiany. Ponownie musiałem tłumaczyć się przed Klientem i modlić się, żeby odebrał zamówienie ..:(
10 paź 2023

Uwagi do arkuszy plano

4 kwi 2023
za drogo jak dla agencji reklamowych, u innych mam na tyle taniej że sprzedaje poniżej ceny po rabacie w chroma
8 lis 2023

Wszystko było do tej pory ok aż do ostatniej dostawy

Wszystko było do tej pory ok, ale teraz paczka od was szła ponad tydzień, a reklamujecie się 48 godz,