donice-zadora.plOpinie

donice-zadora.pl- Logo - Opinie
donice-zadora.pl- Logo - Opinie

donice-zadora.pl - Donice na taras, do ogrodu, domu i biura od ręki.

W sklepie donice-zadora.pl znajdziesz bardzo szeroki asortyment donic z laminatu włókna szklanego i żywicy poliestrowej własnej produkcji, oraz donice z tworzy sztucznych innych producentów. Sklep oferuje donice marek: LECHUZA, MONUMO i PD CONCEPT. W stałej sprzedaży znajduje się ponad 2 tysiące donic dostępnych od ręki. Donice z fiberglasu marki ZADORA charakteryzują się elegancją, trwałością i są w 100% mrozoodporne. Doskonale sprawdzają się jako donice na taras i do ogrodu. Pięknie komponują się również w domach, biurach, restauracjach i hotelach. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu donice-zadora.pl i zapoznania się z asortymentem oferowanych donic. Zachęcamy również do zapoznania się galerią zdjęć, w której pokazujemy realizacje Klientów oraz galerią inspiracji, z której można zaczerpnąć pomysły na własne kompozycje roślinne w donicach. W sklepie znajdziesz również artykuły i porady na temat popularnych roślin doniczkowych, sposobów wykonania nasadzeń w donicach oraz na wiele innych ciekawych tematów związanych z roślinami domowymi, a także tarasowymi.
BARTPOL Sp. z o.o.
Głogowska, 218
60-104 Poznań
KRS: 0000217277, NIP: 6932050703, REGON: 39106845000000
Bartłomiej Zadorożny

Opinie nt. sklepu donice-zadora.pl

4.88/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu donice-zadora.pl

Wszystko Super:)
super
Donica piękna, super zapakowana
Wszystko super.Polecam
Donica zgodna z opisem
Doskonały kontakt z właścicielem, szybka realizacja zleceń, towar najwyższej jakości. Zawsze na czas.
Wszystko zgodne z opisem. Bardzo szybka dostawa. Polecam !
Super obsługa. Polecam
Towar zgodny z opisem i spełniający moje oczekiwania, ekspresowa dostawa. Polecam w 100%
Sprawnie, szybko, bez komplikacji. Fachowe doradztwo, doskonale zabezpieczona przesyłka, dostawa na czas.
ok, ok
Wszystko zgodne z ofertą. Donica doskonale zabezpieczona przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu. Bardzo miła i kompetentna obsługa.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu
Transakcja przebiegła pomyślnie, szybko i sprawnie.
Świetne doniczki i doskonały sklep. Polecam
donice śliczne, kontakt i doradztwo z producentem na wysokim poziomie, szczerze polecam
Donica zgodna z opisem. Prezentuje się dość elegancko. Dostarczona w stanie nieuszkodzonym. Dobrze zapakowana.
Bardzo dobry kontakt! Swietna jakosc towaru.Jestem bardzo zadowolona.Donica piekna.