simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi- Logo - Opinie

simteq.pl - Wszystko do okien i drzwiOpinie

ważny od: 21 sty 2014
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 21 sty 2014
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

31 maj 2022
Realizacja zamówienia i odbiór bez zastrzeżeń - odbiór osobisty. Nie spodobało mi się że do zamówienia doliczana jest opłata za opakowanie 1,00zł netto. Nie jest to wiele ale jak mam płacić za torebkę do której włożone są dwie plastikowe kostki, które spokojnie mogłem schować do kieszeni, to mnie to trochę irytuje.

1 cze 2022
Obniżam swoją ocenę ze względu na niekompetentną i lekceważącą odpowiedź do mojej poprzedniej oceny. Szanowny sprzedawco jesteśmy hurtownią opakowań i z całą pewnością mogę Was poinformować że opłata recyklingowa pobierana jest w wysokości 0,20zł netto od torebki i to tylko w przypadku gdy jest ona wydawana. W moim przypadku pakowanie było zbędne a wynikało prawdopodobnie jedynie z chęci dodatkowego zarobku.

Opinie nt. sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

4 lut 2022
1 cze 2022
Odpowiedź ze sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi
2 cze 2022
Szanowny kliencie, przy sprzedaży internetowej nie ma możliwości automatycznej oceny ilości opakowań użytych przy realizacji zamówienia. Opłata został wprowadzona obligatoryjnie do każdego zamówienia i jest informacja o tym na stronie. Nikt nikogo nie zaskakuje i nie oszukuje. Pozwoli Pan ze nie będziemy komentowali Pańskich zarzutów. Życzymy dużo zdrowia spokoju i rozwagi w wyrażaniu opinii na temat innych.
14 gru 2021
Po odbiór pofatygowałem się osobiście. Fedex z Wawy byl w Gdansku o godz. 0340 w poniedzialek. Ani w poniedzialek ani we wtorek nie została wydana przesyłka do dostarczenia. Miało to nastąpić we środę. Wiec udałem sie we wtorek po poludniu po przesyłkę. Odebrałem. Niestety. Długa przesyłka była przełamana w górnej czesci i czesci środkowej niefortunnie na wysokości zamka. Zrobilem zdjecia. .
5 lut 2022
pomoc przy doborze zamka mierna, zwrot - słabo, prosiłem o wygenerowanie listu celem odbioru zamka co następnie byłoby odliczone od przelewu zwrotnego (koszt kuriera), nie dało się, nie mając umowy w kurierem musiałem zapłacić za transport 3 razy drożej
6 gru 2021
W zamówieniu nr. 89942 zamiast zamówionych 4 szt. piasków kanten w paczce był tylko jeden, a simteq nie odpowiada na reklamację.
Odpowiedź ze sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi
7 gru 2021
Dziękujemy za komentarz. Przesyłka z brakującymi pisakami została dostarczona do Pana 6 grudnia o godzinie 14.24
25 lip 2022
elastyczność działania a nie zasłanianie się ograniczeniami systemu
3 gru 2021
przedmiot wysłany późno