Ideashirt.pl

Koszulki, bluzy oraz gadżety z własnym nadrukiem.

Opis
Ideashirt.pl to nowoczesna i rozbudowana platforma sprzedażowa, oferująca wykonanie nadruków na odzieży oraz gadżetach w najbardziej popularnych technologiach znakowania: DTG, haftu komputerowego, sitodruku, sublimacji oraz folii flex. Nasz sklep posiada również niezwykle prosty w obsłudze kreator zamówień online, który pozwala stworzyć projekt z własną grafiką, dowolnym tekstem lub zdjęciem.
Yax Interactive Mateusz Piwnicki
Traugutta 135 lok. 1A
50-419  Wroclaw

CEIDG REGON:100730267
Mateusz Piwnicki

Opnie nt. sklepu Ideashirt.pl

4.32 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Ideashirt.pl

Szybka dostawa, miła obsługa telefoniczna. Niestety koszulki słabej jakości. Do materiału nie można się przyczepić, aczkolwiek wykonanie nadruku kiepskie.

baardzo szybka komunikacja i profesjonalna robota.

Jedna bluza nie spełnia oczekiwań

Wszystko super :) od kontaktu z klientem po jakość wydruku. Polecam

Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Jakość druku dobra i pewne problemy leżą raczej w naturze samego pliku graficznego. Polecam

3 tygodni(e) temu
Dostawa lekko z problemami ale zostałem wcześnie poinformowany więc do tego nie mam zastrzeżeń co do produktu bluza jakościowo jak za tą cenę spoko dość gruba. Bluza która zamawiałem lekko przymała polecam brać rozmiar większą no i rzecz chyba która miała być najważniejsza czyli nadruk z pęknięciami prześwitują czarne nitki z bluzy ogólnie na całym nadruku są małe dziurki i cały nadruk jest krzywo

3 tygodni(e) temu
Jakość zamawianego produktu pozytywnie mnie zaskoczyła. Czas dostawy jest zadowalający, a obsługa klienta miła i zawsze chętna do pomocy - sami dzwonią i informują o ewentualnych zmianach terminu dostawy.

Świetna jakość, błyskawiczna realizacja

4 tygodni(e) temu
Brak uwag

Wszystko idealne

Bardzo długi czas realizacji zamówienia, ale kontakt z klientem jak i sam produkt (jakość itd.) rewelacyjny

Mega

Wszystko jest super. A najbardziej byłam zadowolona gdy pani zadzwoniła by się dopytać o nadruk. :)

jedna z koszulek nie ma na rekawie napisu

Wszystko pozytywnie.

Koszulka zgodna z zamówieniem, bardzo szybkie wykonanie i dostawa, cena konkurencyjna, polecam

ok.ok. ok

Jakoś druku bardzo bardzo słaba