Ideashirt.plOpinie

: 1 150DobryCertyfikowany sklep

Ideashirt.pl - Koszulki, bluzy oraz gadżety z własnym nadrukiem.

Ideashirt.pl to nowoczesna i rozbudowana platforma sprzedażowa, oferująca wykonanie nadruków na odzieży oraz gadżetach w najbardziej popularnych technologiach znakowania: DTG, haftu komputerowego, sitodruku, sublimacji oraz folii flex. Nasz sklep posiada również niezwykle prosty w obsłudze kreator zamówień online, który pozwala stworzyć projekt z własną grafiką, dowolnym tekstem lub zdjęciem.
Yax Interactive Mateusz Piwnicki
Traugutta 135 lok. 1A
50-419 Wroclaw
CEIDG REGON:100730267
Mateusz Piwnicki

Opinie nt. sklepu Ideashirt.pl

4.45/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Ideashirt.pl

Wszystko super :) od kontaktu z klientem po jakość wydruku. Polecam

Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Jakość druku dobra i pewne problemy leżą raczej w naturze samego pliku graficznego. Polecam

Jakość zamawianego produktu pozytywnie mnie zaskoczyła. Czas dostawy jest zadowalający, a obsługa klienta miła i zawsze chętna do pomocy - sami dzwonią i informują o ewentualnych zmianach terminu dostawy.

Dostawa lekko z problemami ale zostałem wcześnie poinformowany więc do tego nie mam zastrzeżeń co do produktu bluza jakościowo jak za tą cenę spoko dość gruba. Bluza która zamawiałem lekko przymała polecam brać rozmiar większą no i rzecz chyba która miała być najważniejsza czyli nadruk z pęknięciami prześwitują czarne nitki z bluzy ogólnie na całym nadruku są małe dziurki i cały nadruk jest krzywo

Świetna jakość, błyskawiczna realizacja

Brak uwag

Wszystko idealne

Bardzo długi czas realizacji zamówienia, ale kontakt z klientem jak i sam produkt (jakość itd.) rewelacyjny

Mega

Wszystko jest super. A najbardziej byłam zadowolona gdy pani zadzwoniła by się dopytać o nadruk. :)

jedna z koszulek nie ma na rekawie napisu

Wszystko pozytywnie.

Koszulka zgodna z zamówieniem, bardzo szybkie wykonanie i dostawa, cena konkurencyjna, polecam

ok.ok. ok

Jakoś druku bardzo bardzo słaba

Super jakościowo nadruk Z tego co mi soe wydaje poprawiaja kontrul zdjęć/napisów ogolnie różnych grafik bo są mega wyraźne I extra kolory POLECANKO ;)

piszecie ze mam wystawic opinie a czekam juz od 9dni i nie ma zadnej informacji co do mojego produktu

Dno