Ideashirt.pl

Koszulki, bluzy oraz gadżety z własnym nadrukiem.

Opis
Ideashirt.pl to nowoczesna i rozbudowana platforma sprzedażowa, oferująca wykonanie nadruków na odzieży oraz gadżetach w najbardziej popularnych technologiach znakowania: DTG, haftu komputerowego, sitodruku, sublimacji oraz folii flex. Nasz sklep posiada również niezwykle prosty w obsłudze kreator zamówień online, który pozwala stworzyć projekt z własną grafiką, dowolnym tekstem lub zdjęciem.
Yax Interactive Mateusz Piwnicki
Traugutta 135 lok. 1A
50-419Wroclaw
CEIDG REGON:100730267
Mateusz Piwnicki

Opinie nt. sklepu Ideashirt.pl

4.31 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Ideashirt.pl

Wykonanie wydłużyło się z powodu braku materiałów w magazynie, ale wszystko poszło sprawnie. Jestem zadowolony, mam nadzieję, że nie do pierwszego prania :)

Jest super , a w pilnych przypadkach telefonicznie można uzgodnić szczegóły.

Nadruk na koszulce został bardzo dobrze wykonany i towar został błyskawicznie dostarczony

super, wszystko bez zarzutu. Świetna jakość koszulek, lepsza niż w jakimkolwiek innym sklepie z personalizowanymi nadrukami, a przez ostatnie kilka lat przetestowałam ich sporo. Zdecywoanie polecam

Produkty rewelacja Haft idealny Polecamy w 100 Pozdrawiamy Eco Cleaning

Produkt super

nikt nie odbiera, zamówienie anulowane i nadal nikt nie odbiera

Witam Nie wiem co się stało z tą firmą ale zamówienie jakie otrzymałem kompletnie różni się od projektowanego. Reklamowałem koszulkę niestety zero odzewu. Telefony też nie są odbierane. Dzwoniłem wielokrotnie. Andrzej

Polecam...

Świetna jakość. Genialny edytor dostępny na stronie internetowej. Bardzo szybka wysyłka. Gorąco polecam i z ogromną chęcią skorzystam ponownie.

Jestem bardzo zadowolony z zamówienia. Całość przebiegła bez problemów. Byłem na bieżąco informowany o statusie jak i przewidywanym opóźnieniu. Jakość otrzymanego towaru oceniam bardzo wysoko i na pewno jeszcze tam wrócę z kolejnymi zamówieniami.

yupii

Wszystko idealne

super

Pomimo że zamówiłem najtańsze koszulki towar okazał się być dobrej jakości. Nadruk trwały, nie wyblakł po praniu. Polecam.

Koszulki bardzo dobrej jakości. Kupowałem wersję basic i "premium" i stwierdzam, że basic jest wystarczająca. Wzory wyszły lepiej niż myślałem. Super sprawa

Towar dotarł po 7 dniach roboczych... Koszulka bardzo dobrej jakości nadruk również. Mniejszy niż na projekcie ale widocznie większy byłby rozmazany. Koszulka śmierdziała octem (???) bo wypłukaniu problem znika. Ogólnie jestem zadowolona. Na pewno jeszcze coś zamówię ale trzeba rozsądniej wybrać obraz do wydruku. Obsługa sklepu bardzo pomocna. Minus...wysoka cena w stosunku do konkurencji:/

Zgodnie z projektem.

Bardzo słaby materiał podkoszulek, napis wygląda na delikatnie sprany. Nie da się nosić koszulek bo śmierdzą. Za tak wysoką cenę nie polecam.