Ideashirt.pl

Koszulki, bluzy oraz gadżety z własnym nadrukiem.

Opis
Ideashirt.pl to nowoczesna i rozbudowana platforma sprzedażowa, oferująca wykonanie nadruków na odzieży oraz gadżetach w najbardziej popularnych technologiach znakowania: DTG, haftu komputerowego, sitodruku, sublimacji oraz folii flex. Nasz sklep posiada również niezwykle prosty w obsłudze kreator zamówień online, który pozwala stworzyć projekt z własną grafiką, dowolnym tekstem lub zdjęciem.
Yax Interactive Mateusz Piwnicki
Traugutta 135 lok. 1A
50-419Wroclaw
CEIDG REGON:100730267
Mateusz Piwnicki

Opinie nt. sklepu Ideashirt.pl

4.31 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Ideashirt.pl

piszecie ze mam wystawic opinie a czekam juz od 9dni i nie ma zadnej informacji co do mojego produktu

Dno

Omyłkowo zapisałem odebranie jako "osobiste".Jestem starszym gościem.Zapłaciłem.Po tygodniu zorientowałem się i poprosiłem pocztą elektroniczną o zamianę formy odbioru. Od tygodnia nikt się nie odezwał.Przecież dopłacę.

nikt nie odbiera, zamówienie anulowane i nadal nikt nie odbiera

Kurier nie dostarczyl do domu,lecz zostawil gdzie indziej zakupiony towar. Koszulka miala byc z innym zdjeciem,pisalam w meilu ,przeslalam druga fotke wlasnie w meilu. Otrzymalam powiadomienie,ze zdjecie zostanie zmienione na to,co podeslalam w meilu,lecz niestety,to byla tylko pisanina,nie zrealizowano mego poprawionego zamowienia.

po ponad trzech tygodniach oczekiwania zero wiadomości

Przyślijcie mi najpierw zamówioną koszulkę .Dzisiaj to już 9-ty dzień.

Zero komunikacji z ta firmą. Zamowienie złożone 21.02 do 28.02 nie mogą określić co się dzieje z zamówieniem, czy produkty bedą gotowe, czy w ogóle mają produkty na swoim magazynie do druku. Zapewnienia że, dostawa dotrze do 6.03 - gwarantowana. Dzwonię 5.03 - i słyszę - "nie mam pojęcia, do maila nie mam dostępu, z produkcją nie mam kontaktu i trudno mi odpowiedzieć" - ŻENADA

Dnia 22 lutego złożyłam zamówienie, na stronie było napisane, że czas realizacji wynosi do 3 dni roboczych + czas wysyłki. Dziś jest 01 marca, a moje zamówienie jest nadal w realizacji, nie można w ogóle skontaktować się z produkcją, piszę maile i nikt nie raczy na nie odpisać. Zależało mi, aby zamówienie mieć już dziś, i byłam skłonna pojechać odebrać je do Wrocławia, ale zero odzewu.

3 tygodnie czekam na przesyłkę, nie odpowiadają na telefony.

W sumie miałem 2 zamówienia w niezależnym czasie różnych towarów. Za pierwszym razem zamówiłem bluzę L dla kobiety i przyszła L męska. Drugi raz było gorzej - zamówiłem czapeczkę z haftem, zamówienie dotarło po 2 tygodniach mimo że na sklepie piszą o 5-7 dniach. Kontakt zdawkowy i niepomocny. Czapka jak przyszła to miała inną czcionke niż zamówiona, jakość słaba.

Porażka, towar od 4stycznia do tej pory (31) do mnie nie dotarł. Paczka jest w WER Warszawa, na poczcie powiedzieli mi że nadawca musi się z nimi skontaktować. Wysłałem do firmy 3 maile i nie odpowiedzieli na ani 1...towar płatny z góry więc no kasa przepadła