Ideashirt.plOpinie

: 1 150DobryCertyfikowany sklep

Ideashirt.pl - Koszulki, bluzy oraz gadżety z własnym nadrukiem.

Ideashirt.pl to nowoczesna i rozbudowana platforma sprzedażowa, oferująca wykonanie nadruków na odzieży oraz gadżetach w najbardziej popularnych technologiach znakowania: DTG, haftu komputerowego, sitodruku, sublimacji oraz folii flex. Nasz sklep posiada również niezwykle prosty w obsłudze kreator zamówień online, który pozwala stworzyć projekt z własną grafiką, dowolnym tekstem lub zdjęciem.
Yax Interactive Mateusz Piwnicki
Traugutta 135 lok. 1A
50-419 Wroclaw
CEIDG REGON:100730267
Mateusz Piwnicki

Opinie nt. sklepu Ideashirt.pl

4.45/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Ideashirt.pl

Brak kompetencji przesyłka miała być wysłana w środę by doszła do piątku

piszecie ze mam wystawic opinie a czekam juz od 9dni i nie ma zadnej informacji co do mojego produktu

Dno

Omyłkowo zapisałem odebranie jako "osobiste".Jestem starszym gościem.Zapłaciłem.Po tygodniu zorientowałem się i poprosiłem pocztą elektroniczną o zamianę formy odbioru. Od tygodnia nikt się nie odezwał.Przecież dopłacę.

nikt nie odbiera, zamówienie anulowane i nadal nikt nie odbiera

Kurier nie dostarczyl do domu,lecz zostawil gdzie indziej zakupiony towar. Koszulka miala byc z innym zdjeciem,pisalam w meilu ,przeslalam druga fotke wlasnie w meilu. Otrzymalam powiadomienie,ze zdjecie zostanie zmienione na to,co podeslalam w meilu,lecz niestety,to byla tylko pisanina,nie zrealizowano mego poprawionego zamowienia.

po ponad trzech tygodniach oczekiwania zero wiadomości