Ideashirt.plOpinie

: 1 150DobryCertyfikowany sklep

Ideashirt.pl - Koszulki, bluzy oraz gadżety z własnym nadrukiem.

Ideashirt.pl to nowoczesna i rozbudowana platforma sprzedażowa, oferująca wykonanie nadruków na odzieży oraz gadżetach w najbardziej popularnych technologiach znakowania: DTG, haftu komputerowego, sitodruku, sublimacji oraz folii flex. Nasz sklep posiada również niezwykle prosty w obsłudze kreator zamówień online, który pozwala stworzyć projekt z własną grafiką, dowolnym tekstem lub zdjęciem.
Yax Interactive Mateusz Piwnicki

Opinie nt. sklepu Ideashirt.pl

4.45/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Ideashirt.pl

1 tydzień temu
Jak już pisałem na stronie koszulka miała dużo większy obrazek a jak już przyszła był mniejszy, koszulka wyszła brzydka nie polecam i więcej u was nie zamówię

Nie uprzejma obsługa w sklepie

paczka przyszła z opóźnieniem. mimo obietnicy nie oddzwoniono z informacją kiedy wyjdzie do kuriera.

Dopoki wszystko przebiega zgodnie z planem, jest swietnie. tym razem byly problemy z dostawa. Ideashirt nie wykazuje sie zadna checia pomocy w takim przypadku. Towar wyszedl, nic nas nie interesuje. slabo

Jakoś druku bardzo bardzo słaba

Bardzo długi czas oczekiwania na przesyłkę. Niemiła obsługa w punkcie odbioru.

Witam Nie wiem co się stało z tą firmą ale zamówienie jakie otrzymałem kompletnie różni się od projektowanego. Reklamowałem koszulkę niestety zero odzewu. Telefony też nie są odbierane. Dzwoniłem wielokrotnie. Andrzej

Słaba jakość nadruku, część nadruku zeszła po pierwszym praniu

Mieliśmy umówione z pracownikiem, że sklep wyjątkowo wyśle zamówienie kurierem w opcji Express z gwarantowaną godziną dostarczenia tj. 9.00 rano - opcja UPS Expres Plus, sklep wysłał zamówienie jednak w trybie UPS Express Saver czyli bez gwarancji dostarczenia do 9.00 a potem jak każdy człowiek, który chowa głowę w piasek i udzieka przed konfrontacją czyli przestał odbierać telefony i odpisywać...

Towar niezgodny z opisem. Dwie koszulki opisane na stronie jako bokserki okazały się koszulkami o zupełnie innym kroju, który wypada dwa numery większy niż w tabeli rozmiarów (trzecia koszulka dla odmiany była zgodna z opisem, więc można). Reklamowany towar wrócił do mnie bez słowa wyjaśnienia, kontakt z firmą prawie zerowy, odpowiadają na moje mejle jednym zdaniem, nikt nic nie wie. Nie polecam.

Niby darmowa dostawa od 130PLN, moje zamówienie za 240PLN ,musiałem dopłacić 20PLN za kuriera UPS a otrzymałem towar pocztexem, 3 dni później niż to o co prosiłem, nie doszło na ivent. Nie wiem czy ktokolwiek czyta tam u nich uwagi do zamówień? Może ktoś zrobił tam zmiany, ale nie na lepsze. Moja frustracja i złość jest większa niż na to wygląda w tym komentarzu :/

Paczka przesłana dużo po terminie, kontakt z klientem niezadowalający. Brak jakichkolwiek rekompensat za długie opóźnienie ok tydzień.

Nadruk wyszedł porządnie, jednak zamiast zamawianego rozmiaru M dostałem rozmiar S (nawet przy metce doczepionej do koszulki była opisana jako M). Na ten moment brak możliwości kontaktu z firmą od dwóch dni roboczych.