Ideashirt.pl

Koszulki, bluzy oraz gadżety z własnym nadrukiem.

Opis
Ideashirt.pl to nowoczesna i rozbudowana platforma sprzedażowa, oferująca wykonanie nadruków na odzieży oraz gadżetach w najbardziej popularnych technologiach znakowania: DTG, haftu komputerowego, sitodruku, sublimacji oraz folii flex. Nasz sklep posiada również niezwykle prosty w obsłudze kreator zamówień online, który pozwala stworzyć projekt z własną grafiką, dowolnym tekstem lub zdjęciem.
Yax Interactive Mateusz Piwnicki
Traugutta 135 lok. 1A
50-419Wroclaw
CEIDG REGON:100730267
Mateusz Piwnicki

Opinie nt. sklepu Ideashirt.pl

4.31 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Ideashirt.pl

paczka przyszła z opóźnieniem. mimo obietnicy nie oddzwoniono z informacją kiedy wyjdzie do kuriera.

Dopoki wszystko przebiega zgodnie z planem, jest swietnie. tym razem byly problemy z dostawa. Ideashirt nie wykazuje sie zadna checia pomocy w takim przypadku. Towar wyszedl, nic nas nie interesuje. slabo

Jakoś druku bardzo bardzo słaba

Bardzo długi czas oczekiwania na przesyłkę. Niemiła obsługa w punkcie odbioru.

Witam Nie wiem co się stało z tą firmą ale zamówienie jakie otrzymałem kompletnie różni się od projektowanego. Reklamowałem koszulkę niestety zero odzewu. Telefony też nie są odbierane. Dzwoniłem wielokrotnie. Andrzej

Słaba jakość nadruku, część nadruku zeszła po pierwszym praniu

Mieliśmy umówione z pracownikiem, że sklep wyjątkowo wyśle zamówienie kurierem w opcji Express z gwarantowaną godziną dostarczenia tj. 9.00 rano - opcja UPS Expres Plus, sklep wysłał zamówienie jednak w trybie UPS Express Saver czyli bez gwarancji dostarczenia do 9.00 a potem jak każdy człowiek, który chowa głowę w piasek i udzieka przed konfrontacją czyli przestał odbierać telefony i odpisywać...

Towar niezgodny z opisem. Dwie koszulki opisane na stronie jako bokserki okazały się koszulkami o zupełnie innym kroju, który wypada dwa numery większy niż w tabeli rozmiarów (trzecia koszulka dla odmiany była zgodna z opisem, więc można). Reklamowany towar wrócił do mnie bez słowa wyjaśnienia, kontakt z firmą prawie zerowy, odpowiadają na moje mejle jednym zdaniem, nikt nic nie wie. Nie polecam.

Niby darmowa dostawa od 130PLN, moje zamówienie za 240PLN ,musiałem dopłacić 20PLN za kuriera UPS a otrzymałem towar pocztexem, 3 dni później niż to o co prosiłem, nie doszło na ivent. Nie wiem czy ktokolwiek czyta tam u nich uwagi do zamówień? Może ktoś zrobił tam zmiany, ale nie na lepsze. Moja frustracja i złość jest większa niż na to wygląda w tym komentarzu :/

Paczka przesłana dużo po terminie, kontakt z klientem niezadowalający. Brak jakichkolwiek rekompensat za długie opóźnienie ok tydzień.

Nadruk wyszedł porządnie, jednak zamiast zamawianego rozmiaru M dostałem rozmiar S (nawet przy metce doczepionej do koszulki była opisana jako M). Na ten moment brak możliwości kontaktu z firmą od dwóch dni roboczych.

Długo czekałam na przesyłkę, gdy postanowiłam upomnieć się o zamówienie, zostałam poinformowana o braku towaru, więc musiałam dłużej czekać na wykonanie i przesyłkę, wcześniej producenci nie poinformowali mnie o braku towaru, zamówiłam 2 czapki jedna była w dobrym stanie, jednak druga była odciśnięta i zniekształcona, plusem jest to że sprzedawca szybko odpowiedział na moją wiadomość email.

Czas dostawy dłuższy od zapowiadanego. Do sklepu nie da się dodzwonić. Jakość nie jest najgorsza, aczkolwiek jednego elementu graficznego mi nie nadrukowano

bardzo słaba jakość koszulki

Trzeci tydzień czekam na moje zamówienie, na infolinii do biura czeka się 10 minut, do produkcji na 10 telefonów w różnych odstępach czasu nie odebrano ode mnie ani razu. Na maile odpisują, kiedy im się podoba, na niewygodne pytania nie odpowiadają. Mają ok jakość produktów, ale jeśli posiadając swój sklep na ideashirt za każdym razem muszę upominać się o swoją należną mi prowizję to ja dziękuję

na zamówienie czekam trzeci tydzień, na niewygodne pytania na mailu nie uzyskuję żadnych odpowiedzi, telefony do biura odbierane są dopiero po 10ciu minutach, na produkcję nawet nie ma co próbować dzwonić, i tak nie odbiorą. Mam wrażenie jakby w tej firmie pracowała jedna osoba i robła za konsultanta, drukarza, kuriera i menadżera, księgowego i krawca.

W regulaminie podano, że realizacja koszulki trwa do 7 dni, na zamówienie czekałam 3 tygodnie Po 7 dniach skontaktowałam się ze sklepem, odpowiedzieli, że za kilka dni zostanie wysłane i tyle, ani przepraszam ani nic, tragedia Sama koszulka fullprint pozostawia wiele do życzenia, materiał jest kiepskiej jakości i jest krzywo pozszywana szczególnie przy szyi, kosztowała 130zł jakość jak za 30zł.