Ideashirt.plOpinie

: 1 129DobryCertyfikowany sklep

Ideashirt.pl - Koszulki, bluzy oraz gadżety z własnym nadrukiem.

Ideashirt.pl to nowoczesna i rozbudowana platforma sprzedażowa, oferująca wykonanie nadruków na odzieży oraz gadżetach w najbardziej popularnych technologiach znakowania: DTG, haftu komputerowego, sitodruku, sublimacji oraz folii flex. Nasz sklep posiada również niezwykle prosty w obsłudze kreator zamówień online, który pozwala stworzyć projekt z własną grafiką, dowolnym tekstem lub zdjęciem.
Yax Interactive Mateusz Piwnicki

Opinie nt. sklepu Ideashirt.pl

4.36 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu Ideashirt.pl

3 tygodni(e) temu
W opisie nie bylo zawarte ze apalniczka nie posiada wlewu na gaz oraz ze przy lekkim dmuchniecie gasnie

Zamowienie zgodne z opisem.Dziekuje bardzo.

Nie jestem zadowolona z damskiej bluzy.

Jedna bluza nie spełnia oczekiwań

Dostawa lekko z problemami ale zostałem wcześnie poinformowany więc do tego nie mam zastrzeżeń co do produktu bluza jakościowo jak za tą cenę spoko dość gruba. Bluza która zamawiałem lekko przymała polecam brać rozmiar większą no i rzecz chyba która miała być najważniejsza czyli nadruk z pęknięciami prześwitują czarne nitki z bluzy ogólnie na całym nadruku są małe dziurki i cały nadruk jest krzywo

Zamówienie złożone w niedzielę, dostarczone miało być dopiero w czwartek w godzinach wieczornych, albo piątek rannych,potrzebowałem zamówienia na środę maksymalnie, byłem zmuszony zmienić miejsce doręczenia.

Zamówiłam czapkę z napisem kotry miał być wykonany metodą haftu komputerowego otrzymałam z napisem nadrukowanym

dostatecznie

Bardzo słaby materiał podkoszulek, napis wygląda na delikatnie sprany. Nie da się nosić koszulek bo śmierdzą. Za tak wysoką cenę nie polecam.

Dostawa trwała ponad tydzień, więc w mojej opini nie jest to demon prędkości. Zamówiłem dwie koszulki rozmiaru L i w jedną wchodzę, a w drugą już nie. To trochę żart

Nieprecyzyjnie odwzorowany druk z edytora na stronie internetowej.

Niestety dostawa długo po terminie, na którym mi zależało, mimo zapewnień działu produkcji.

Zbyt długi czas realizacji i dostawy. Pani z biura obsługi mimo obietnicy nie oddzwoniła

Git

+ obsługa sklepu - nikt nie odbiera tel na produkcji, nie odpowiedziano na moje zapytanie w polu komentarz, przy składaniu zamówienia

"Dostawa" po stronie inpostu 5/5. 0/5 jeśli chodzi o czas realizacji zamówienia, a właściwie 7 dni, gdy opłacone zamówienie było "zawieszone w eterze". Dopiero po kontakcie mailowym, otrzymałem informację, że zamówienie trafiło do realizacji, później jeszcze jeden z jakimś numerem, nijak mającym się do nr śledzenia. Dam jeszcze szanse, bo wiadomo- fuckup'y się zdarzają.