tanie.to

Opinie (75) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (204)

24 maj 2023
Zamówiłam narożnik dla nastolatka do pokoju jest bardzo ładny sztruks jest gruby milutki wykonanie jest dobre śmiało zamawiajcie. Jedno co mi się nie spodobało to technika składania po spaniu jest ciężka. Powinno być lżejsze rozwiązanie.. A tak jest wszystko świetne

19 cze 2023
Dzień dobry, ogólnie sprawa dosyć znana z zeszłego miesiąca, panowie z dostawy umówieni na 12-16 nie dzwonią z informacją że mogą być wcześniej i pojawiają się 10:45 i oznajmiają, że czekają tylko 20 min, No po prostu rządzą i są panami sytuacji. Nie wdając się w awanturę zadzwoniłem do tzw. Konsultanta/tki ale niestety powtarzane jest tylko pytanie o której będę pod adresem? Zero pozytywnych reakcji więc odpowiedziałem że zgodnie z umową przed 12:00, zdążyłem dotrzeć po 11:00 licząc na normalne przepraszam, ale nic z tych rzeczy więc Panowie czekali sobie na mnie do 12 a ja w tym czasie wypijałem kawę. Nie skorzystali ostentacyjnie z zaproponowanego wózka i pomocy ochrony obiektu, i co najgorsze próbowali przyjąć należność w gotówce bez proformy, bez faktury i pokwitowania, brawo za organizację! Wykonałem jeszcze 2 telefony i to będzie dla Państwa 1 lekcja dobrego zachowania. Życzę miłego dnia :)

Opinie nt. sklepu tanie.to

10 paź 2023
kanapa bardzo fajna ale po rozłożeniu, powierzchnia leżaca nie jest równa.różnica wysokoścui to ok 1,5 cm co negatywnie wpływa na spanie.trzeba spać na węższej wewnetrznej albo szerszej zewnętrznej części.drobny ale wkur....cy problem.pozdrawiam
18 wrz 2023
Zamówiłem kanapę z montażem. Wszystko tanio, szybko i fachowo. kanapa do mieszkania pod wynajem - bardzo średniej jakości - adekwatnie do ceny i opisu. Jeżeli szukacie wysokiej jakości, nie kupujcie najtańszych produktów :)
CK
Czesław K.
Tomaszów
9 kwi 2023
Zakup kanapa SONY, choć doszła z uszkodzeniem w trakcie transportu , to reklamacja była natychmiast uwzględniona, brawo dla wykonawcy. Kanapa spełnia moje oczekiwania, jest super i tanio !!!
26 maj 2023
jezeli znajdzie sie wybrana rogówke, fajne jest to ze wybiera sie z kilku dostepnych wersji kolorystycznych i czy ma byc lewa czy prawa, no i cena 1000 taniej niz w sklepach stacjonarnych
13 paź 2023

Zamówienie kanapy wg moich wymagań.

Zamówiłem u Was Kanapę, otrzymałem ją po 6-ciu dniach a nie po 10-ciu. Jestem wdzięczny za szybką dostawę, polecę Was innym którzy mają podobne wymagania zamówieniowe.
24 maj 2023
Zamówiona sofa ok,dostawa z usługą wniesienia i montażu sprawna,bezbroblemowa,przy tym z dużą dozą zdrowego humoru.Nie ma potrzeby niczego poprawiać.Pozdrawiam.
4 paź 2023
Szybka realizacja, łatwy kontakt i uprzejma obsługa sklepu. Dobry kontakt z dostawcami, którzy są mili i pomocni. Fajne meble w dobrej cenie.
26 sie 2023
Narożnik bardzo ładnie się prezentuje. Wykonanie też wygląda na solidne. Co się okaże w użytkowaniu to się dopiero okaże.
24 maj 2023
Ekipa montażowa na 5 gwiazdek . Wprowadzanie modernizacji beż opisu na stronie produktu ocena na 0 kontakt dobry
10 lip 2023
zakupiona rogówka jest świetna obsługa i dowóz profesjonalny ,na najwyższym poziomie, dziękuję i pozdrawiam
13 kwi 2023
rogówka jest świetna wygodna jestem zadowolona przesyłka była expresowo złożenie rogówki bez problemu
29 lip 2023

Żółta kanapa ze sztruksu

Kanapa przepiękna i wygodna natomiast rozsuwanie do spania do bani, można by nad tym popracować.
Meble w konkurencyjnej cenie, jakość nie budzi zastrzeżeń, dostawa szybka i rzetelna
2 kwi 2023
KUPIŁEM MEBEL DOBREJ JAKOŚCI W NISKIEJ CENIE. Szybka dostawa. Polecam.
20 kwi 2023
Wszystko ok, bardzo dobra obsługa, szybka dostawa, dobry kontakt
4 maj 2023
Szybka dostawa. Szkoda, że nie ma usługi wniesienia.
13 cze 2023
Dziękuję. Szybka dostawa. Miła obsługa.
14 paź 2023
Wszystko ok, polecam.
4 maj 2023

Było super

Kanapę jaką zamówiłem otrzymałek, przed określonym terminem dostawy. Kierowca to bardzo życzliwy i pomocny Człowiek.