tanie.to- Logo - Opinie

tanie.to

Opinie (39) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (204)

Najistotniejsza pozytywna opinia

10 paź 2023
kanapa bardzo fajna ale po rozłożeniu, powierzchnia leżaca nie jest równa.różnica wysokoścui to ok 1,5 cm co negatywnie wpływa na spanie.trzeba spać na węższej wewnetrznej albo szerszej zewnętrznej części.drobny ale wkur....cy problem.pozdrawiam

Najistotniejsza negatywna opinia

10 paź 2023
Jako tanie.to zakup odbył się bezproblemowo. Pierwszą zamówiłem sofę która przyszła po około 7-miu dniach, po sofie zamówiłem do kompletu fotel na sprężynach, oczywiście też szybko przyszedł ale na gąbce której nie chciałem. Napisałem reklamację i pani z działu reklamacji odmówiła mi wymiany fotela oraz zwrotu różnicy w cenie między fotelem z gąbką a ze sprężynami. Bardzo proszę o rozsądniejsze dobieranie firm do współpracy bo ADAMS GROUP już na pewno nikomu nie polecę.

Opinie nt. sklepu tanie.to

18 wrz 2023
Zamówiłem kanapę z montażem. Wszystko tanio, szybko i fachowo. kanapa do mieszkania pod wynajem - bardzo średniej jakości - adekwatnie do ceny i opisu. Jeżeli szukacie wysokiej jakości, nie kupujcie najtańszych produktów :)
13 paź 2023

Zamówienie kanapy wg moich wymagań.

Zamówiłem u Was Kanapę, otrzymałem ją po 6-ciu dniach a nie po 10-ciu. Jestem wdzięczny za szybką dostawę, polecę Was innym którzy mają podobne wymagania zamówieniowe.
4 paź 2023
Szybka realizacja, łatwy kontakt i uprzejma obsługa sklepu. Dobry kontakt z dostawcami, którzy są mili i pomocni. Fajne meble w dobrej cenie.
26 sie 2023
Narożnik bardzo ładnie się prezentuje. Wykonanie też wygląda na solidne. Co się okaże w użytkowaniu to się dopiero okaże.
29 lip 2023

Żółta kanapa ze sztruksu

Kanapa przepiękna i wygodna natomiast rozsuwanie do spania do bani, można by nad tym popracować.
14 sie 2023
Meble w konkurencyjnej cenie, jakość nie budzi zastrzeżeń, dostawa szybka i rzetelna
14 paź 2023
Wszystko ok, polecam.